Шон Перрі міг заробити 710 000$, але відмовився від угоди і вибув зі змагання Circa Survivor

Шон Перрі

Відомий американський покерист Шон Перрі, на рахунку якого вісім перемог в серії PokerGO Tour, прийняв участь у щорічному змаганні з прогнозування результатів ігор NFL - Circa Survivor. Вартсість участі у цьому змаганні складає 1 000$ і в цьому році в турнір було подано 9 267 заявок на участь. Таким чином переможець отримає приз у розмірі 9 267 000$.

Що таке Circa Survivor?
Що таке Circa Survivor?

За правилами конкурсу гравці щотижня обирають одну команду, яка точно не програє у змаганнях з американського футболу. Вони можуть вибрати кожну команду лише один раз. Коли гравці обирають команду, що програла, змагання для них закінчуються. Змагання тривають поки не залишиться останній гравець - Survivor.

Наразі в сезоні американського футболу пройшли 15 із 17 ігрових турів, а тому в Circa Survivor залишалось лише 13 гравців. Серед них і був Шон Перрі. Перед стартом ігрового тижня гравці, що залишилися у турнірі спробували домовитися про рівний розподіл призового фонду. Таким чином кожен з них гарантував би собі виплату в 712 846$, але щоб угода пройшла погодитися мали абсолютно усі учасники. І саме Шон Перрі вирішив відмовитися на розділ призового фонду. Він вважав що команда на яку він ставить у цьому турі - Денвер Бронкос - є безумовним фаворитом і він з легкістю перейде до іншого туру. Але Денвер несподівано програли на останніх хвилинах матчу і Перрі вибув із Circa Survivor з нулем на своєму рахунку.

Тепер у змаганні залишилось лише 4 учасники і якщо їм вдасться домовитись цього разу то кожен отримає по 2 316 750$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.