Шотландець виграв пакет на Caribbean Poker Party всього за 11$

Millions Passport 2020

Millions Passport є універсальним пакетом на живі серії і його можна виграти в сателітах на ПартіПокер. Важлива особливість: його універсальність – ви самі вибираєте на яку серію Millions вам відправитися.

Минулого тижня в фінал Millions Passport вийшов шотландський рекреаційний гравець Джон Холмс. Йому вдалося виграти пакет на Caribbean Poker Party вартістю 10 000$, вклавши при цьому всього 11$. Все це він зробив після повернення з тривалої перерви від покеру.

Історія успіху шотландця на PartyPoker

В інтерв'ю для PartyPoker Джон Холмс розповів про те, що пішов з покеру після проблем особистого характеру. Про життя без гри Джон відгукується в позитивному руслі, але недавно у нього з'явилося багато вільного часу і він вирішив повернутися в покер.

«Мені ніколи не подобалася кеш-гра, більше до душі мені були відбіркові івенти на великі живі події. Тому я відразу звернув увагу на Millions Passport»

Джон вніс 11$ для реєстрації у відбірковому турнірі до Millions Passport в надії на виграш омріяного пакету. Спершу Холмс відібрався у півфінал, а потім і до фіналу Millions Passport.

Читать также: На PartyPoker з'явилися приватні кеш-столи двох відомих казино

На початок фінального дня Джон перебував на 47-му місці в чіпкаунті учасників, але це його мало хвилювало. За підсумками турніру йому вдалося потрапити в десятку призерів, яким дістався пакет Millions Passport.

Джон Холмс 2020

«Вважаю свою перемогу досить сюрреалістичною. Одного разу я був близький до фіналу, але тоді зайняв тільки 18-те місце і дуже розчарувався. Після цього я вирішив, що обов'язково зроблю ще одну спробу і зроблю роботу над помилками»

Холмс розповів, що радів перемозі як дитина і стрибав по квартирі від щастя. Він одразу зателефонував своїм друзями, щоб відсвяткувати цю подію і випити чогось міцнішого.

У якийсь момент ейфорія пройде і настане час серйозних тренувань до гри на Caribbean Poker Party. У цій справі Холмсу допоможе член команди PartyPoker Патрік Леонард, який відгукнувся безкоштовно дати пару покерних занять для Джона.

Холмс з радістю погодився, адже прийдешня подія стане найдорожчою в житті шотландського покериста. У Мейн івент Caribbean Poker Adventure Джон зустрінеться за столами з відомими покеристами і він з нетерпінням чекає цієї події.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий