Скандал у WCOOP: бразильці зайняли топ-9 місць у турнірі, їх запідозрили у читінгу

У топ-11 турнців WSOP Online $109 WCOOP Super Tuesday опинилось одразу 10 бразильців

Дуже незвичайним виявився фінальний стіл одного з турнірів WCOOP  - $109 Super Tuesday. У подію було зроблено аж 3 976 входів, але при цьому в 9-max турніру вийшли лише гравці з Бразилії (а всього вони посіли 10 місць з топ-11).

Подібний «Відкритий чемпіонат Бразилії з покеру» відразу породив безліч підозр у змові або читерстві, які стали поширюватися в покерних спільнотах та форумах. Масла у вогонь підлив також і невдалий жарт від ще одного бразильця Райана «Beriuzy» Чамаса:

VAMO VAMO VAMOOOOO 🇧🇷🇧🇷🇧🇷 Samba Tuesday. Цікаво, в чому полягає GTO, коли опоненти знають карти один одного? 🤔

Після цього йому відразу довелося доповнювати цей жарт додатковим коментарем:

Якщо що, то ймовірність читерства з боку цих хлопців = 0%. Це просто жарт із хайстейкс. Тому що у минулому було зафіксовано випадки змови з боку бразильців.

І справді до цього вже було зафіксовано випадки змов та нечесної гри з боку гравців із Бразилії. А ще у коментарях до твиту Чамаса почали з'являтися ось такі повідомлення:

Я із Бразилії. Багато гравців відмовляються визнавати те, про що ти сказав у твіті: у їхніх стайнях є змова та гостінг. Готовий поставити гроші на те, що щонайменше трьох людей за цим фінальним столом гостіли. Тому що це були гравці зі стайні, в яких є гостінг.

Моя повага до тих, хто має яйця говорити про це публічно. Я грав за одну відому бразильську команду, чия назва співзвучна з ритмом музики. І мене гостіли У ВСІХ дипранах, за які можна було б отримати $5K+. Гостинг відбувається у 9 з 10 бразильських стайнях та з багатьма бразильськими регулярами. І це жахливо.

Поки що скандал розвивається лише в соцмережах і жодних достовірних фактів читерства фіналістів турніру надано не було. Але подібні фінали та ще й за участю гравців із Бразилії змушують задуматися. А як важаєти ви такий 9-max це співпадіння, чи все ж таки щось інше?


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (4)
Україна Dr_Ligvi Заблокований
Заблокований

WCOOP

0 відповідей
Україна Sharan1927 Еліта
Еліта

Я думав Beriuzy з Канади

0 відповідей
Україна ARHANGEL Еліта
Еліта

Думаю даже если и читинг то это нереально доказать

0 відповідей
Україна Begu_Idu Легенда
Легенда

на 3.976 людей навряд чи читінг

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.