Скільки грошей можна заробити в онлайн покері?

Содержание

​Дуже часто виникає запитання: «Скільки грошей можна заробити в онлайн покері?».

Існують різні фактори, які можуть впливати на заробіток: наприклад, ваш вінрейт, частота ігор, чи є ви МТТ-гравцем, чи ні.

Зрозуміло, що можна вигадати цифри для середнього гравця-напіврегуляра, який трохи грає в МТТ і ставиться до гри досить серйозно (тобто вивчає свої руки, читає книжки, обирає столи і т.д.).

Отже, в цій статті ми розглянемо ліміт за лімітом, зокрема гру на мікролімітах, і поговоримо про те, скільки грошей може заробити звичайний гравець у покер.

Будь ласка, враховуйте, що всі наведені нижче цифри – це суми без рейкбеку і бонусів. Заробіток може доходити до сотні, або навіть більше тисячі доларів в місяць, в залежності від того, на яких лімітах і як багато ви граєте.

Також майте на увазі, що більшість професіоналів будуть заробляти набагато більше нижчевказаної суми. А все тому, що їх вінрейт (виміряний у великих блайндах, виграних за 100 рук) буде набагато вищим. Вони будуть просто грати набагато більше рук. Ну що ж, почнемо!

NL2 – 150$ на місяць

NL2 (блайнди 1c/2c) – найнижчий ліміт, на якому ви можете грати в онлайн покері. Сума заробітку не дивує, але вінрейт тут найвищий. А все тому, що на таких лімітах ви зустрінете найгірших гравців на реальні гроші.

Гроші, які ви збираєтеся заробити в покері, завжди пов'язані з людьми, проти яких ви граєте. Грайте проти дійсно поганих опонентів і ви просто знищите їх.

Ті, хто ставиться до покеру досить серйозно (вивчають свої руки, читають книжки, обирають столи і т.д.), можуть розраховувати на виграш близько 15ВБ/100 на NL2. Це означає, що вони можуть отримати 15 великих блайндів за кожні зіграні ними 100 рук. Тепер припустимо, що такі люди грають досить регулярно і трохи мультитейблять. У зв'язку з цим, вони повинні зіграти приблизно 50 000 рук на місяць. Отже, з урахуванням простої математики, граючи на NL2, вони можуть розраховувати на заробіток приблизно 150$ на місяць.

Математика:

15 x 2c = 30c

50 000 / 100 = 500

30c x 500 = 150$

Але якщо, наприклад, грати в 5 разів більше (приблизно 250 000 рук на місяць) за 18-24 столами за раз (орієнтовно 8 Zoom) приблизно протягом 4-6 годин в день, то й вінрейт буде вищим в 2 рази, ніж можна було припустити. Таким чином, за рахунок великих обсягів з набагато більшим вінрейтом, в цій грі можна постійно заробляти по 1 000$ на місяць.

NL5 – 250$ на місяць

NL5 (2c/5c) – наступний ліміт в онлайн покері, на якому гравці заробляють трохи більше. Ви не побачите тут настільки великої кількості початківців або слабких рекреаційних гравців (фішей). В онлайн покері, при переході з NL2 до NL5, ви зіткнетеся з відносно великою прогалиною в професійній підготовці. Насправді, дуже легко «підкорити» обидві гри, особливо досвідченим покеристам. І знову-таки, граючи на NL5, імовірно з щомісячним обсягом приблизно в 50 000 рук, середній гравець може розраховувати на заробіток в районі 250$ на місяць.

NL10 – 400$ на місяць

Можна сказати, що NL10 (5c/10c) – це третій рівень в онлайн покері і останній реальний ліміт для «новачка». Гравці тут трохи кращі, ніж на NL5, і вам потрібно починати виробляти кращу стратегію, щоб дійсно перемагати своїх опонентів на такому ліміті.

Середній гравець, який досить серйозно ставиться до гри, може розраховувати на вінрейт близько 8ВБ/100 на такому ліміті. Знову-таки, це означає, що імовірно при щомісячному обсязі 50 000 рук, граючи на NL10, він може розраховувати на прибуток орієнтовано в 400$ на місяць. Як і раніше нічого особливого, але, ймовірно, більшість людей були б дуже раді заробляти додаткові 400$ на місяць своїм хобі.

NL25 – 750$ на місяць

NL25 (10c/25c) – це перший ліміт в онлайн покері, на якому ви зможете заробити суму, яку більшість людей назвали б пристойними грошима. Рейкбек і бонуси також істотно збільшуються на такому ліміті і запросто можуть доходити до сотень доларів на місяць при регулярній грі. Середній гравець, який ставиться до гри досить серйозно, може розраховувати на вінрейт близько 6ВБ/100. Це означає, що граючи 50 000 рук в місяць на NL25, він може заробити близько 750$ в місяць. Пристойна сума грошей.

Ось чому на NL25 ви починаєте помічати гравців, для яких покер є основною частиною доходу. Зрештою, багато хто забуває, що насправді 750$ на місяць – це дохід вищий середнього в більшості країн світу.

NL50 – 1 250$ на місяць

NL50 (25c/50c) – це наступний щабель онлайн покеру, де гравці ще кращі, ніж на NL25. Як зазначалося раніше, вам потрібно виробити досить сильну стратегію, щоб дійсно «громити» в цій грі.

Це означає, що ви повинні вивчати як свої власні руки, так і руки своїх опонентів. Наприклад, ви можете це робити в програмі PokerTracker. Вам також потрібно читати покерні книги, дивитися навчальні відео і можливо навіть розглянути варіант про наймання тренера.

І нарешті, дуже важливо, щоб ви тренувалися обирати столи на таких лімітах. За вашим столом завжди повинен бути, принаймні, один слабкий рекреаційний гравець. Інакше вам не слід там грати. Середній гравець, який дотримується хоча б деяких цих порад, повинен зуміти досягнути вінрейту близько 5ВБ/100 на NL50. Це означає, що граючи на NL50, він може розраховувати на заробіток близько 1 250$ на місяць. Не так вже й погано. Кому не знадобиться додаткова 1,000+, зароблена на своєму хобі? Знову-таки, більшість професіоналів зароблятимуть значно більше.

NL100 – 2 000$ на місяць

NL100 (50c/1$) – це те, що можна вважати фіналом мікролімітів. На цих лімітах дійсно починає підвищуватися конкуренція. Ви повинні бути «підкованими», щоб вести конкурентну боротьбу з найкращими гравцями.

Сума заробітку також стає досить значною на NL100, якщо ще додати весь рейкбек і бонуси. Зокрема, багато професіоналів отримуватимуть в грі такі гроші, які запросто замінять їм заробіток на основній роботі.

Середній гравець, який ставиться до гри досить серйозно, може сподіватися на вінрейт приблизно 4ВБ/100. Це означає, що граючи 50 000 рук на місяць на NL100, можна розраховувати на заробіток близько 2000$ на місяць.

Не так вже й погано для гри в якісь карти в інтернеті у свій вільний час!

Заключні думки

Отже, скільки ж все-таки заробляють регуляри в покері в 2022 році? У грі на низьких лімітах ви можете розраховувати на заробіток в пару сотень доларів на місяць. Проте, якщо ви підніметеся на кілька лімітів вище, тоді зможете заробляти 1 000$ на місяць, або більше.

У цій статті не згадувалися середні або високі ліміти. Регуляр на подібних лімітах зможе заробляти понад 10 000$ на місяць, а в деяких випадках прибуток хороших професіоналів сягатиме 6-7 значной суми. Не варто думати, що це легко. На сьогоднішній день, успіх в онлайн покері – це не просто прогулянка в парк. Ви повинні бути готові гарненько попітніти. Успіх не прийде за одну ніч.

Для того, щоб стати регуляром та успішним гравцем в 2022-му, вам потрібно не тільки просиджувати за столами і вивчати свої руки. Ви повинні також витрачати час на прочитання книг, перегляд навчальних відео і, можливо, навіть найняти собі тренера.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.