Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Скільки заробив Філ Хельмут на WSOP 2021?

Результат Хельмута на WSOP

На WSOP 2021 Філ виграв свій шістнадцятий браслет і збільшив відрив від своїх найближчих переслідувачів. Навряд чи хтось зможе усунути Хельмута з п'єдесталу в найближчі кілька років...

З браслетом все зрозуміло, а які результати PokerBrat загалом за всю серію? Погодьтеся, можна виграти браслет, але серію відіграти мінус. Але це точно не випадок Філа.

Читати також: Філ Хельмут упустив сімнадцятий браслет

Покерист порадував своїх підписників у Твіттері звітом. На WSOP 2021 Філ зіграв 7 фінальних столів, а на бай-іни витратив 448 000$. Виграв загалом 1 248 000$, що дозволило йому досягти профіту 800 000$.

«Зіграв 34 турніри на WSOP, плюс організатори подарували мені вхід до івенту Hall of Fame. Але мені не вдалося зіграти жодної роздачі в ньому, аналогічна ситуація сталася у другому дні турніру з Раззу», – написав Хельмут у пості.

Роки йдуть, з'являється нове покоління покеристів, а Хельмут продовжує показувати чудову гру. Здається, що на шістнадцятому браслеті Філ зупинятися не збирається. Як ви вважаєте, скільки ще трофеїв WSOP виграє Хельмут?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.