Скільки заробив Філ Хельмут на WSOP 2021?

Результат Хельмута на WSOP

На WSOP 2021 Філ виграв свій шістнадцятий браслет і збільшив відрив від своїх найближчих переслідувачів. Навряд чи хтось зможе усунути Хельмута з п'єдесталу в найближчі кілька років...

З браслетом все зрозуміло, а які результати PokerBrat загалом за всю серію? Погодьтеся, можна виграти браслет, але серію відіграти мінус. Але це точно не випадок Філа.

Читати також: Філ Хельмут упустив сімнадцятий браслет

Покерист порадував своїх підписників у Твіттері звітом. На WSOP 2021 Філ зіграв 7 фінальних столів, а на бай-іни витратив 448 000$. Виграв загалом 1 248 000$, що дозволило йому досягти профіту 800 000$.

«Зіграв 34 турніри на WSOP, плюс організатори подарували мені вхід до івенту Hall of Fame. Але мені не вдалося зіграти жодної роздачі в ньому, аналогічна ситуація сталася у другому дні турніру з Раззу», – написав Хельмут у пості.

Роки йдуть, з'являється нове покоління покеристів, а Хельмут продовжує показувати чудову гру. Здається, що на шістнадцятому браслеті Філ зупинятися не збирається. Як ви вважаєте, скільки ще трофеїв WSOP виграє Хельмут?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.