Скотт Сівер вніс 43 бай-іни в турнірі WSOP Flip&Go


На Світовій серії покеру з кожним роком з'являється все більше івентів у різноманітних форматах. Цього та минулого року гравців на WSOP 2022 була можливість зіграти у Flip&Go турнір у живому форматі.

Такий формат турнірів був започаткований у мережі GG Poker і набрав широкої популярності серед гравців. На WSOP 2022 такий турнір проходить з бай-іном 1 000$.

Відмінністю від онлайн-формату в тому, що гравці отримують по три карти, лунає флоп і вже після цього покеристи скидають по одній картці.

Читати також: Ще один болючий кулер для Бріна Кенні призвів до програшу 934 500$

Далі всі автоматично йдуть в олл-ін і ті, хто переживуть цю сутичку, гарантовано потраплять у призи. Якщо припустити, що всі покеристи цього турніру грають однаково, то можна сказати, що кожен має шанс приблизно в 12,5% на потрапляння у виплати.

Однак у Скотта Сівера, який нещодавно виграв свій четвертий браслет WSOP, насправді виявилися набагато менші шанси. Покерист зробив 43 бай-іни і так і не пройшов у призову зону.

Деякі гравці підрахували, що Сівер при такому розкладі мав шанс всього в 0,03% не пройти в призові. Тобто хоча б рас Скотту точно мало зайти. Однак із цього турніру він пішов із порожніми руками.

На даний момент у турнірі було зроблено 1329 входів і призовий фонд складає 1 182 810$, який розподілений на 27 місць.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.