Скотт Сівер знову зіграє проти Філа Хельмута на High Stakes Duel

Нещодавно непереможний Філ Хельмут таки програв хедз-ап бій на популярному шоу High Stakes Duel Тому Двану, проте потім досить швидко взяв у свого суперника реванш і почав наново свій стрик перемог.

Загалом Хельмут виграв уже дев'ять таких дуелей і крайній хедз-ап у нього був проти американського покер-про Скотта Сівера. Кожен із гравців заплатив по 400 000$.

Сівер мав непогані шанси на перемогу, адже лідерство по стеку під час минулої гри переходило з рук у руки, а фінальну руку Хельмут взагалі виграв із різномастими 2-3.

За правилами High Stakes Duel Сівер мав місяць на те, щоб поміркувати про можливий реванш. Скотт вже програв Хельмуту 400 000$ і наступний раунд стоятиме вже вдвічі більше.

Читати також: High Stakes Duel: Хельмут виграв сьомий матч поспіль

У період своїх роздумів Сівер встиг виграти свій четвертий браслет Всесвітньої покерної серії і трохи відбити програні Хельмуту гроші. Правда по дорозі Скотт трохи залився в живому турнірі Flip&Go за 1 000$ на тому ж WSOP 2022.

Тим не менш Сівер все ж таки вирішив що успіх буде на його боці, а його майстерність дозволить закріпити результат проти людини з рекордною кількістю золотих браслетів WSOP. Про майбутній раунд High Stakes Duel Філ Хельмут вже написав на своїй сторінці у Твіттері:

«Поїхали на 1 600 000 доларів. Оновлення інформації по High Stakes Duel: Скотт Сівер скористався своїм правом зіграти зі мною в матчі віч-на-віч за 800 000 доларів з кожного (в загальній сумі 1,6 мільйона доларів). Матч буде у серпні, зараз опрацьовуємо дати» – написав Хельмут.

Це буде найбільший призовий фонд за всю історію High Stakes Duel і схоже, що Сівер рішуче налаштований завдати "білому магу" чергової поразки. Сам Філ зазначав, що йому було одночасно дуже приємно і дуже важко грати проти Скотта Сівера і наголосив на величезній витримці свого суперника.

Обидва гравці ретельно проаналізують їхню минулу спільну гру і вже в серпні всіх пошановувачів покеру з високими ставками чекає чергова епічна сутичка з величезними призовими на кону.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.