Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Скотт Сівер знову зіграє проти Філа Хельмута на High Stakes Duel

Нещодавно непереможний Філ Хельмут таки програв хедз-ап бій на популярному шоу High Stakes Duel Тому Двану, проте потім досить швидко взяв у свого суперника реванш і почав наново свій стрик перемог.

Загалом Хельмут виграв уже дев'ять таких дуелей і крайній хедз-ап у нього був проти американського покер-про Скотта Сівера. Кожен із гравців заплатив по 400 000$.

Сівер мав непогані шанси на перемогу, адже лідерство по стеку під час минулої гри переходило з рук у руки, а фінальну руку Хельмут взагалі виграв із різномастими 2-3.

За правилами High Stakes Duel Сівер мав місяць на те, щоб поміркувати про можливий реванш. Скотт вже програв Хельмуту 400 000$ і наступний раунд стоятиме вже вдвічі більше.

Читати також: High Stakes Duel: Хельмут виграв сьомий матч поспіль

У період своїх роздумів Сівер встиг виграти свій четвертий браслет Всесвітньої покерної серії і трохи відбити програні Хельмуту гроші. Правда по дорозі Скотт трохи залився в живому турнірі Flip&Go за 1 000$ на тому ж WSOP 2022.

Тим не менш Сівер все ж таки вирішив що успіх буде на його боці, а його майстерність дозволить закріпити результат проти людини з рекордною кількістю золотих браслетів WSOP. Про майбутній раунд High Stakes Duel Філ Хельмут вже написав на своїй сторінці у Твіттері:

«Поїхали на 1 600 000 доларів. Оновлення інформації по High Stakes Duel: Скотт Сівер скористався своїм правом зіграти зі мною в матчі віч-на-віч за 800 000 доларів з кожного (в загальній сумі 1,6 мільйона доларів). Матч буде у серпні, зараз опрацьовуємо дати» – написав Хельмут.

Це буде найбільший призовий фонд за всю історію High Stakes Duel і схоже, що Сівер рішуче налаштований завдати "білому магу" чергової поразки. Сам Філ зазначав, що йому було одночасно дуже приємно і дуже важко грати проти Скотта Сівера і наголосив на величезній витримці свого суперника.

Обидва гравці ретельно проаналізують їхню минулу спільну гру і вже в серпні всіх пошановувачів покеру з високими ставками чекає чергова епічна сутичка з величезними призовими на кону.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.