Смуга вдач: виграти Mystery Bounty і потім зірвати джекпот 400 000$

Незважаючи на той факт, що покер вважається грою на майстерність - нерідко трапляються ситуації, коли все залежить від успіху гравця. Кожен покер-про неодноразово відчував те приємне почуття, коли під час гри йому починали доїжджати потрібні карти, а одна сесія покеру принесла грошей більше, ніж десять попередніх.

Проте у світі гемблінгу є гравці, які примудряються вигравати значні призові за короткий період саме завдяки своєму дивовижному щастю.

Таким щасливчиком можна назвати американського покериста Роббі Шіффбауера, якому за півроку вдалося заробити більше, ніж за всю свою кар'єру покеру.

Читати також: Покерний стрімер зірвав два бед-біт джекпоти на GG покерок за 24 години

У березні Роббі взяв участь у живому турнірі Mystey Bounty, який проходив у рамках EPT Prague. У турнірі покерист не зайняв високого призового місця. Він опинився на 37-му місці з виплатою 5 480$, проте отримав вражаючу нагороду за вибивання. Покеристу вдалося витягнути найбільше Mystey Bounty у розмірі 50 000$.


На цьому епізоді успіх покериста закінчився. Вже днями йому знову усміхнулася фортуна, проте вже за автоматами відеопокеру у казино Circa Las Vegas. Гравець зумів зірвати джекпот у 400 000$ на автоматі Triple Double Bonus.

В автоматі у гравця було 1 810$ і йому роздали звичайну руку з якої він притримав піковий туз (A♠), сподіваючись використовувати його в іншій роздачі. Потім гравцеві на екрані висвітилися чотири карти A♣-3♣-A♦-A♥. Разом зі своїм тузом із попередньої руки він зумів скласти каре з ідеальним для нього кікером.

Автомат на якому він грав, оплачує автомобілі з кікером нижче 5 разів дорожче ніж з більш високим. Гравець отримав 4000 кредитів, що еквівалентно 400 000$. Виплату такого розміру в тому автоматі можна отримати лише зібравши роял-флеш.

Що стосується Роббі Шиффбауера, то до цих виплат він всього за кар'єру заробив 341 090$ призових у живих турнірах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.