SnapCam на GGпокерок: нова функція відеоповідомлень за онлайн-столами

SnapCam 2020

GGпокерок представили чергову інноваційну функцію, якої до цього ще не було в жодному покер-румі. Функція називається SnapCam і вона дозволяє гравцям в онлайн-покері спілкуватися через відеоповідомлення прямо під час гри.

На даний момент функція доступна лише на ПК, але в найближчому майбутньому нею зможуть скористатися і користувачі мобільних. GGпокерок прийняв естафету у WSOP.com в плані проведення Світової серії, але не в плані соціальної взаємодії між гравцями. WSOP.com навпаки повністю відключили чат під час WSOP.

SnapCam в деталях

SnapCam дозволяє вивести спілкування гравців за онлайн-столами на новий рівень. Тепер гравці можуть не тільки обмінюватися смайлами і текстовими повідомленнями в чаті. Стали доступні аудіо та відеоповідомлення, які можна відправляти прямо під час гри.

Читати також: Неймовірна роздача на GGпокерок з банком в 140 000$

Функція доступна для всіх гравців без виключення і її можна включити натиснувши кнопку SnapCam збоку від аватара.

Ролик можна записати максимальної тривалістю 15 секунд. Цього достатньо, щоб показати свою реакцію на дії за столом. Програма використовує веб-камеру і мікрофон користувача.

В даний момент SnapCam доступний у всіх кеш-іграх і турнірах, включаючи Spin&Gold, Rush&Cash і All-In or Fold. Одночасно функцію можуть використовувати не більше чотирьох гравців за столом. Іншим гравцям потрібно почекати того моменту, коли їх опонент закінчить записувати відеоролик.

Також у гравців є можливість відключити SnapСam певного гравця через сторінку профілю гравця, а режим шолома доступний для турнірів і за VIP-столами, який блокує SnapCam для всіх гравців за столом. Якщо відключити звук у вікні чату, все відео буде видалено.

Відповідно до умов і положення GGпокерок заявляє, що «трансляція образливого контенту, такого як матеріали або зображення расистського або сексистського характеру, заборонена, а гравці не можуть використовувати SnapCam для переслідування інших».

GGпокерок просить користувачів повідомляти про такі зловживання безпосередньо в службу безпеки GGпокерок за адресою help@ggpoker.com.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.