Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

SnapCam на GGпокерок: нова функція відеоповідомлень за онлайн-столами

SnapCam 2020

GGпокерок представили чергову інноваційну функцію, якої до цього ще не було в жодному покер-румі. Функція називається SnapCam і вона дозволяє гравцям в онлайн-покері спілкуватися через відеоповідомлення прямо під час гри.

На даний момент функція доступна лише на ПК, але в найближчому майбутньому нею зможуть скористатися і користувачі мобільних. GGпокерок прийняв естафету у WSOP.com в плані проведення Світової серії, але не в плані соціальної взаємодії між гравцями. WSOP.com навпаки повністю відключили чат під час WSOP.

SnapCam в деталях

SnapCam дозволяє вивести спілкування гравців за онлайн-столами на новий рівень. Тепер гравці можуть не тільки обмінюватися смайлами і текстовими повідомленнями в чаті. Стали доступні аудіо та відеоповідомлення, які можна відправляти прямо під час гри.

Читати також: Неймовірна роздача на GGпокерок з банком в 140 000$

Функція доступна для всіх гравців без виключення і її можна включити натиснувши кнопку SnapCam збоку від аватара.

Ролик можна записати максимальної тривалістю 15 секунд. Цього достатньо, щоб показати свою реакцію на дії за столом. Програма використовує веб-камеру і мікрофон користувача.

В даний момент SnapCam доступний у всіх кеш-іграх і турнірах, включаючи Spin&Gold, Rush&Cash і All-In or Fold. Одночасно функцію можуть використовувати не більше чотирьох гравців за столом. Іншим гравцям потрібно почекати того моменту, коли їх опонент закінчить записувати відеоролик.

Також у гравців є можливість відключити SnapСam певного гравця через сторінку профілю гравця, а режим шолома доступний для турнірів і за VIP-столами, який блокує SnapCam для всіх гравців за столом. Якщо відключити звук у вікні чату, все відео буде видалено.

Відповідно до умов і положення GGпокерок заявляє, що «трансляція образливого контенту, такого як матеріали або зображення расистського або сексистського характеру, заборонена, а гравці не можуть використовувати SnapCam для переслідування інших».

GGпокерок просить користувачів повідомляти про такі зловживання безпосередньо в службу безпеки GGпокерок за адресою [email protected].

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.