SNG Welcome Offer на RIO Poker: бонус на перший депозит

SNG Welcome Offer на RIO Poker: бонус на перший депозит

На RIO Poker з'явилися SnG і в честь цього покер-рум оголосив про нову бонусну пропозицію. Це ексклюзивна пропозиція, яка включає квитки на SNG Select вартістю 50 євро і екстра рейкбек за перший депозит.

Квитки в SnG за перший депозит

Гравці можуть отримати квитки SNG Select на суму 10 євро протягом 72 годин з моменту внесення першого депозиту. Потім гравці будуть отримувати квитки на 10 євро на тиждень протягом наступних чотирьох тижнів.

Термін дії кожної партії квитків становить 7 днів. Квитки, які не використовувалися протягом семи днів з моменту зарахування, автоматично закінчуються. Гравці можуть відслідковувати, скільки часу залишилося на їхніх квитках, в розділі квитків нашого застосування.

Все, що потрібно зробити - це внести перший депозит на RIO Poker.

20% рейкбеку за перший депозит

Ті, хто вперше вносить депозит, отримають додаткові 20% рейкбеку за всю гру в кеш-іграх і SNG протягом перших чотирьох тижнів на Run It Once Poker. 20% рейкбеку додаються до стандартних нагород Legends, а також до нагород в кеш-грі Splash the Pot.

Рейкбек буде виплачуватися щотижня, кожен тиждень завершується в неділю. Гравці будуть отримувати виплату протягом 48 годин після завершення кожного тижня о 03:00 за у неділю.

Основні правила акції

Зверніть увагу, що це одноразова акція, яка поширюється тільки на гравців, які зробили свій перший депозит в період з 7 по 13 грудня. Акція триватиме до 03:00 у понеділок, 13 грудня. Ця пропозиція дійсна тільки один раз на годину.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.