Spins Ultra і інші оновлення на PartyPoker

PartyPoker 2020

У квітні на PartyPoker пройшов ряд оновлень, про які ми розповімо в сьогоднішній статті. В клієнті з'явилися Spins Ultra, емодзі, і оновилися столи fastforward. Далі про все по порядку.

Оновлення столів fastforward

Першими поновлення на ПартіПокер торкнулися столів fastforward. Гравці можуть оцінити нову вкладку: окрема панель на кожен ліміт, а також можливість вибору кількості столів і запуску відразу декількох столів.

Зміни торкнулися не тільки ігрової вкладки, а й самої гри. Тепер у гравців є можливість починати гру за столами від 50 ВБ. Максимальна кількість столів для мультитейблінгу: 9.

Оновлення ПартіПокер

Емодзі і кидання предметів

Не забуває покер-рум і про рекреаційних гравців, яких необхідно залучати видовищними функціями. У квітні на ПартіПокер з'явилося два нових поновлення: набір різних смайлів і анімаційні кидки предметами.

Для того, щоб скористатися новинками, потрібно сплатити місцеву валюту: Diamonds. Для відправки смайла достатньо лише натискання кнопки, яка знаходиться праворуч від ігрового столу. Для кидка предметом потрібно натиснути на значок "ракета", яка знаходиться на аватарі.

У вашому розпорядженні достатньо емодзі для вираження своїх емоцій:

Оновлення ПартіПокер

Спінс Ультра

Тепер і на ПартіПокер з'явилася своя версія швидких Спинів і називаються вони Spins Ultra. У них блайнди ростуть досить швидко: рівні тривають лише одну хвилину. Кожен гравець починає свою гру зі стеком 300 фішок.

  • Мінімальний бай-ін: 0.25$.
  • Максимальний бай-ін: 20$.
  • Рейк 8% на лімітах від 0.25$ до 5$.
  • Рейк 6% на лімітах від 10$ до 20$.

Для початку гри в швидких Спінах, просто виберіть потрібний вам бай-ін та натисніть на кнопку "Грати ультра".Оновлення ПартіПокер

Якщо у вас ще немає облікового запису на ПартіПокер, то зареєструйтеся в цьому покер-румі для того, щоб оцінити нові оновлення.

Не забувайте, що PartyPoker дарує безкоштовні квитки вартістю 30 $ на турніри Spins після реєстрації. Вдалої гри і великих перемог!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.