Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Spins Ultra і інші оновлення на PartyPoker

PartyPoker 2020

У квітні на PartyPoker пройшов ряд оновлень, про які ми розповімо в сьогоднішній статті. В клієнті з'явилися Spins Ultra, емодзі, і оновилися столи fastforward. Далі про все по порядку.

Оновлення столів fastforward

Першими поновлення на ПартіПокер торкнулися столів fastforward. Гравці можуть оцінити нову вкладку: окрема панель на кожен ліміт, а також можливість вибору кількості столів і запуску відразу декількох столів.

Зміни торкнулися не тільки ігрової вкладки, а й самої гри. Тепер у гравців є можливість починати гру за столами від 50 ВБ. Максимальна кількість столів для мультитейблінгу: 9.

Оновлення ПартіПокер

Емодзі і кидання предметів

Не забуває покер-рум і про рекреаційних гравців, яких необхідно залучати видовищними функціями. У квітні на ПартіПокер з'явилося два нових поновлення: набір різних смайлів і анімаційні кидки предметами.

Для того, щоб скористатися новинками, потрібно сплатити місцеву валюту: Diamonds. Для відправки смайла достатньо лише натискання кнопки, яка знаходиться праворуч від ігрового столу. Для кидка предметом потрібно натиснути на значок "ракета", яка знаходиться на аватарі.

У вашому розпорядженні достатньо емодзі для вираження своїх емоцій:

Оновлення ПартіПокер

Спінс Ультра

Тепер і на ПартіПокер з'явилася своя версія швидких Спинів і називаються вони Spins Ultra. У них блайнди ростуть досить швидко: рівні тривають лише одну хвилину. Кожен гравець починає свою гру зі стеком 300 фішок.

  • Мінімальний бай-ін: 0.25$.
  • Максимальний бай-ін: 20$.
  • Рейк 8% на лімітах від 0.25$ до 5$.
  • Рейк 6% на лімітах від 10$ до 20$.

Для початку гри в швидких Спінах, просто виберіть потрібний вам бай-ін та натисніть на кнопку "Грати ультра".Оновлення ПартіПокер

Якщо у вас ще немає облікового запису на ПартіПокер, то зареєструйтеся в цьому покер-румі для того, щоб оцінити нові оновлення.

Не забувайте, що PartyPoker дарує безкоштовні квитки вартістю 30 $ на турніри Spins після реєстрації. Вдалої гри і великих перемог!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.