Спірне питання? Ерік Сайдел крав блайнди у свого опонента в сітауті

Ерік Сайдел 2020

Ерік Сайдел – справжня легенда покеру. На його рахунку більше 34 000 000$ виграних в живих турнірах за всю кар'єру, а також 8 золотих браслетів WSOP. Більша кількість нагород WSOP лише у п'ятьох людей в цьому світі, серед яких Філ Хельмут і Даніель Негреану.

Зараз Сайдела можна назвати справжнім покерним ветераном, адже починав він грати ще 32 роки тому. Ерік і зараз в строю і бореться в покерних баталіях нарівні з іншими покеристами цього літа на WSOP Online 2020.

Сайдел входить в число шанованих людей у ​​всьому покерному співтоваристві і дуже рідко фігурує в будь-яких скандалах. Але минулого тижня покерист став учасником спірної ситуації.

"Крадіжка" блайндів на WSOP

Володар восьми браслетів грав в хедз-ап чемпіонаті WSOP 2020 за 10 000$. У другому ігровому раунді суперником маститого покериста став далеко не найсильніший гравець: футболіст Макс Крузе.

Невідомо, чим так сильно переймався спортсмен, але бокс Макса знаходився в сітауті довгий час. Цим скористався Ерік Сайдел, який почав "красти" блайнди свого суперника.

Сайдел і Крузе

Чи правильно зробив Сайдел? Відповідь на це питання дати складно, так як воно дуже спірне. З одного боку Ерік досвідчений покерист, у якого була велика перевага в скілу в порівнянні з покерними навичками Крузе. Сайдел міг би дочекатися свого опонента і відправляти в фолд карти в якості солідарності.

З іншого боку це турнір Світової серії покеру за 10 000$, в якому на кону золотий браслет і сотні тисяч доларів. Поклавши собі руку на серце, дайте відповідь самі собі, як би вчинили ви? Швидше за все, багато хто скористався ситуацією і вчинив би так само як Сайдел, для того щоб перейти в наступний раунд престижного турніру.

Голосування від Патріка Леонарда

По гарячих слідах ситуації Сайдел проти Крузе більшість людей з покерного співтовариства засудили вчинок Еріка.

Цікавим є той факт, що два роки тому амбасадор PartyPoker Патрік Леонард запустив опитування на цю тему і 83% користувачів вважали інакше.

Патрік Леонард 2020

Переклад: Ви граєте хедз-ап в турнірі, але ваш опонент пішов в сітаут. Як би ви вчинили в цьому випадку і чому.

Як бачимо з результатів голосування 83,1% людей активно почали б красти блайнди. У коментарях підписники виправдовувалися тим, що це не крадіжка блайндів, а максимізація погодинного вінрейту. Також підписники відзначали, що це частина онлайн-гри.

Що ж змінилося за два роки, що Еріка Сайдела засуджують за його дії? Цілком можливо, якби більшість з тих гравців, які критикують Сайдел були на його місці - таким же методом забирали б блайнди у свого суперника в сітауті.

Відповідь Сайдела

Ерік Сайдел поспішив відповісти на критику, яка пролунала після турніру. Покерист написав у Твіттері, що вважає подію помилкою:

«Я вважаю, це була помилка. Я не знав, що проти мене грає футболіст і не хотів отримати перевагу. Думав, що якщо Крузе не повернеться, то йому повернуть його бай-ін. У моєму житті таке траплялося вже двічі в живому покері: на WSOP і WSOPE»

А як вважаєте ви: як повинен був вчинити Ерік Сайдел? Забирати блайнди, поки його опонент знаходився в сітауті або чекати повернення свого суперника і не грати?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.