Стали відомі дати проведення EPT Sochi 2021

EPT Sochi 2021

Минулого тижня завершився EPT Sochi 2020 року, а на цьому тижні вже оголосили дати майбутньої серії з попередніми бай-нами. Майбутній покерний фестиваль пройде плюс-мінус в традиційні терміни.

EPT Sochi 2021 стартує 19 березня і триватиме до 28 березня. За ці 10 ігрових днів покеристи зможуть взяти участь у всіх ключових івентах. На даний момент повного розкладу серії ще немає, так як незрозуміло яка буде ситуація з коронавірусом навесні.

Читати також: Від фріролу до хедз-апу в МE EPT Sochi і 200 000$ призових

Одне можна сказати точно: якщо серія відбудеться, то вона точно не пройде без EPT National, EPT Cup, хайролерського турніру і, звичайно ж, в Головній події. Бай-іни в ці турніри також залишаться колишніми, якщо не трапиться різкого стрибка на валютному ринку.

ДатаТурнірБай-ін
19-22 березняEPT National77 000₽
26-28 березняEPT Cup23 100₽
23-28 березняГоловний турнір175 000₽

Ближче до початку серії на ПокерСтарс будуть запущені онлайн-сателіти. Фрірольщіки можуть почати свій тернистий шлях з безкоштовних відбіркових турнірів "Дорога в Сочі", а вартість бай-іна в сателіти за гроші від 1,10$.

Найуспішніші з сателітчіків отримають повний пакет на серію в Сочі. У нього входить бай-ін в Головну подію, проживання в п'ятизірковому готелі і витрати на дорогу. Фінальний сателіт буде коштувати гравцям 215$.

Для тих гравців, які не люблять довгу дорогу сателітів, є можливість отримати пакет на серію в швидких Спінах за 5,50$.

Повний розклад серії з'явиться на сайті Cardmates ближче до початку серії. За всіма подіями EPT Sochi 2021 можна буде стежити в спеціальній гілці, присвяченій Сочинській серії.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.