Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Стань майстром СНГ: виграшна стратегія

СНГ виграшна стратегія

Турніри сіт-енд-гоу вже давно залишаються одними з найбільш популярних форматів гри в онлайн покері. Тисячі таких турнірів проходять кожну хвилину на всіх покерних сайтах, і безліч гравців стали професіоналами в покері саме завдяки СНГ.

Як вам швидше за все вже відомо, головна відмінність СНГ від МТТ – у Сіт-енд-гоу немає конкретного початку, турнір розпочнеться тоді, коли зареєструється певна кількість учасників. Найпоширеніші СНГ такі – хедз-ап, 6-макс і фул-ринг (9 або 10 гравців). Такі варіанти турніру зазвичай називають одностоловими (STT SNG). Але є і багатостолові СНГ, так що в цьому форматі будь-який гравець може знайти варіант турніру на свій смак.

Базуючись на швидкості росту блайндів, СНГ-турніри можуть бути стандартними, турбо або гіпер-турбо. І звичайно ж, до кожного формату є свої певні стратегії для кращої гри.

Популярність СНГ

Чому ж такі турніри стали так популярні? Головна причина, безсумнівно, їх частота проведення. Щоб побороти дисперсію, є один непоганий варіант – грати в покер більше. Турніри СНГ йдуть постійно, і ви цілком можете грати кілька одночасно. Освоївши базову виграшну стратегію, ви зможете швидко набиратися досвіду, відіграючи десятки таких турнірів за сесію.

Також перевагою СНГ є те, що сесія буде коротшою, ніж при грі МТТ. Покеристи люблять планувати свій час, а при СНГ ви можете практично точно передбачити, скільки триватиме ваш турнір.

Звичайно, в покері немає єдиної відповіді на запитання, як потрібно грати для постійного виграшу. Але турніри СНГ мають досить докладну стратегію виграшу, так як у них є чітка структура – кількість призових і суми призових зазвичай практично однакові для всіх СНГ. Так що цілком можливо продумати математично правильну гру, грунтуючись на моделі ICM, коли турнір доходить до стадії бабл.

Найпоширеніша стратегія СНГ

Найпоширеніша стратегія СНГ така: грати тайтово на ранніх стадіях, а потім нарощувати агресію, коли блайнди починають рости і стеки стають короткими. Коли стеки стають близько 10 ВБ, приходить час грати пуш-фолд. У цей час у вас практично немає можливості для постфлоп-гри, тому вам треба освоїти правильне і своєчасне виставляння в олл-ін.

Такої стратегії дотримується більшість СНГ-регулярів. Але є й інший варіант – з самого початку грати в лузово-агресивному стилі, щоб швидко набити великий стек, і потім не боятися стадії бабл і тиснути на суперників. Така стратегія може призводити до впевнених перемог, але при цьому вона є ризикованішою, а значить, така гра буде більш дисперсійною.

Можливо, вам варто почати з першої стратегії і грати тайтово на ранніх стадіях. Потім, коли ви відчуєте впевненість і покажете хороший вінрейт, можна спробувати другу стратегію і почати ризикованішу гру.

Для впевненої гри в СНГ вам необхідно добре розуміти модель ICM. Освоївши цю модель, ви побачите, що бувають ситуації, коли вам варто скинути навіть таку сильну руку, як АК. А бувають і ситуації, коли вам необхідно виставлятися в олл-ін з будь-якими двома картами.

А найголовніше в турнірах СНГ, як і в будь-який інший сфері занять, це практика. Якщо ви керуєте авто, то постарайтеся зараз згадати вашу останню поїздку. Готовий побитись об заклад, що ви вже не звертаєте уваги на увімкнення поворотників, на погляд в дзеркало заднього вигляду і перемикання передач. Всі ці дії ви робите автоматично, не відволікаючись на зайві роздуми і не напружуючись. А все це завдяки практиці.

Такого ж упевненого процесу гри ви повинні домогтися і в покері. Гра з використанням правильної стратегії повинна стати невід'ємною частиною вашої особистості. Грайте СНГ постійно, і пам'ятайте, що головне – дистанція. Саме вона покаже вам, який ви гравець, а також саме дистанція навчить вас ухвалювати правильні рішення. Головне – вміти вчитися на своїх помилках.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.