Статус головного ринку азартних ігор у світі повернувся до Макао

Ринок азартних ігор у Макао знову став №1 у світі, обігнавши Лас-Вегас

​Макао знову став серцем світового гемблінгу після зняття більшості обмежень, пов'язаних із COVID. Острів утримував цей статус з 2007-го року, але через пандемію до недавніх пір поступався Лас-Вегасу.

У липні цього року Макао відвідали 1,9 мільйона туристів з материкового Китаю. Це майже відповідає рівню відвідуваності 2019-го – близько двох мільйонів людей на місяць. Що стосується минулого року, то ця цифра складала всього ~7 000 відвідувачів.

«Колишня португальська колонія – одне з останніх місць після Сінгапуру та Лас-Вегасу, де було знято жорсткі обмеження через пандемію. Завдяки цьому прибутки у сфері гемблінгу показують небувалий зріст», – зазначає Wall Street Journal.

Прибутки дійсно вражають – сайт Seeking Alpha повідомляє, що валовий дохід від азартних ігор у Макао до липня виріс на 4 086% у зрівнянні з минулим роком та склав 2,1 мільярда доларів. Це найвищий показник з часів пандемії.

Хоча Макао традиційно приваблює найбагатших хайролерів з Китаю та усього світу (таких як Том Дван та Філ Айві), але цього року основну «касу» роблять гемблери, що грають по середнім та низьким ставкам. Так званих «китів» цьогоріч значно поменшало.

«Хоча хайролерів менше, ніж за часів розквіту Макао, навіть звичайні гравці зараз роблять ставок десь на 1 500$ за годину. Більш платоспроможні гемблери залишають за столами приблизно 2 500$ на день», – Wall Street Journal.​

Що стосується Вегасу – штат Невада також цього року звітує про рекордні показники доходів від азартних ігор. У серпні цього року прибуток штату досяг позначки в один мільярд доларів 30-й місяць поспіль.

Та попри успіхи «Міста Гріхів», йому ще далеко до рекорду Макао – у 2013-му році казино острова звітували про про дохід у розмірі 45 мільярдів доларів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.