"Stefan11222" впевнено випереджає "Limitless" за підсумками п'яти сесій


Вже пройшов тиждень з того часу, як стартував хедз-ап челендж між двома відомими покеристами-хайроллерами Віктором "Limitless" Малиновським і Стефаном "Stefan11222" Бураковим.

Покеристи вже встигли зіграти п'ять сесій, за підсумками яких впевнено лідирує "Stefan11222". Всього було розіграно 6 425 рук, а Стефан випереджає свого білоруського суперника на 557 070$.

Бураков лідирував над Малиновським протягом всіх п'яти сесій і особливо не давав шансів своєму опонентові вирватися вперед.

Читати також: Віктор "Limitless" Малиновський проти Стефана "Stefan11222" Буракова

Для того, щоб закінчити цей челлендж, гравцям належить відіграти ще дистанцію у 23 575 роздач, або одному з гравців програти 1 000 000$.

Гравці вже встигли злегка "зчепитися" між собою в коментарях під блогом Стефана. Бураков зазначив, що йому досить легко дається вигравати у свого суперника, а Малиновський у своїй улюбленій манері продовжив задирати свого опонента.

Зокрема Віктор (в своїй зухвалій манері) запропонував розширити дистанцію необхідних рук для відігравання ще на 20 000 роздач. Стефан зазначив, що вони вже обговорювали це в личку, де Віктор спілкувався з ним "набагато ввічливіше".

«Ти що, хочеш щоб всі думали, що ти бед бой? Вітя, ми все знаємо, що ти насправді добряк» – написав Стефан у своєму блозі.

Можливо Віктор хоче на дистанції показати зі свого боку якусь іншу гру, враховуючи той факт, що він запропонував розширити необхідну кількість роздач для відігравання. Проте Стефан ще своєї згоди не дав і сказав, що подумає над його пропозицією.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.