Стів О'Двайер виграв два турніри Blade на GGпокерок

Стів О'Двайер 2020

GGпокерок проводить регулярні турніри Blade з бай-іном 5 000$. Івенти користуються великою популярністю серед хайролерів і гарантія 500 000$ перебивається майже завжди.

У неділю відбулися чотири турніри з назвою Blade: три по Холдему і один з Омахи. Стіву О'Двайеру вдалося перемогти відразу в двох івентах за цей вечір і заробити 258 000$.

Перша перемога в Blade Mulligan

Blade Mulligan за 5 000$ зібрав 111 входів і гравці боролися за свою частину від призового фонду 527 000$. 15 покеристів потрапили в ITM, а решта залишилися без виплат.

Серед тих, хто пішов ні з чим, але був ближче інших до призової зони: Федір Хольц, Айзек Хекстон і Якоб Шиндлер. Вони зайняли місця з 16-го по 21-е і серед цієї трійки лише Шиндлер робив лише один вхід. Хекстон і Хольц зробили 4 спроби домогтися результату в турнірі, але жодна з них не обвінчалася успіхом.

Читати також: На GGпокерок перезапускають серію High Rollers

У топ-6 зіграли такі відомі гравці, як Тімоті Адамс, Стівен Чідвік, Крістен Бікнелл і Жоао Вієра. До слова, останній (Жоао) став переможцем іншого івенту Blade з Омахи.

Тімоті Адамс першим покинув цю компанію і забрав 29 000$ за шосте місце. Трохи пізніше до нього приєднався Стівен Чідвік, який завершив турнір на четвертому місці (51 000$).

Жоао Вієра зупинився на третьому місці і залишив Крістен Бікнелл наодинці з Стівом О'Двайером вирішувати долю переможця в хедз-апі. Стів не робив джентльменських жестів і обіграв дівчину, за що отримав велику виплату в розмірі 120 000$.

Результати турніру Blade Mulligan

Турнір Blade Mulligan

Друга перемога в Blade Prime

Стіву О'Двайеру було мало однієї перемоги за вечір і він оформив ще одну. Сталася вона в турнірі Blade Prime з таким же бай-іном, але з призовим фондом 631 750$.

Цей турнір виявився трохи популярнішим попереднього і зібрав 133 входи. Крістен Бікнелл зіграла в ньому гірше і зайняла 16-е місце з мінімальними призовими 11 900$.

Також не увійшли в топ-6, але потрапили призи такі імениті покеристи, як:

Якщо говорити про топ-6, то п'яте місце дісталося Майклу Адаммо, який останнім часом регулярно потрапляє в призи Мейн Івенту High Roller Club на PartyPoker.

У цьому турнірі знову не було рівних Стіву О'Двайеру і ірландець завоював ще один титул переможця за вечір. Цього разу за перемогу Стів отримав 138 000$ і якщо додати призові попереднього турніру, то в цілому за вечір покерист виграв 258 000$.

Результати турніру Blade Prime

Турнір Blade Prime

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.