Стівен Чідвік переміг в двох турнірах High Roller Club на PartyPoker

Стивен Чидвик

Цей рік проходить досить успішно для одного відомого британського покериста – Стівена Чідвіка.

Наприкінці січня він здобув перемогу в турнірі хайролерів на Australian Poker Open, де зміг заробити 270 000$.

Ця серія була однією з останніх живих серій, які проходили до початку пандемії коронавірусу. Проте, днями він зумів порадувати своїх шанувальників двома великими перемогами в онлайні, а саме в турнірах High Roller Club на PartyPoker.

High Roller Club Mix-Max 2nd Chance

High Roller Club Mix-Max 2nd Chance на PartyPoker

Читати також: Стівен Чідвік виграв 725 000€ в турнірі суперхайролерів на EPT Prague

У цьому турнірі з бай-іном 10 300$ і гарантією 300 000$ Стівен Чідвік зумів заробити за перше місце 176 000$. В івент було зроблено 44 входи, які допомогли перебити гарантію на цілих 140 000$.

Раннер-апом цього турніру виявився польський покерист Даніель Шак з призовими 112 600$. Четверте місце зайняв чемпіон High Roller Club ME, канадський покерист Тімоті Адамс з виплатою 39 600$.

За канадцем на п'ятому місці йде хайролер з Німеччини і чемпіон дебютного Мейн Івенту High Roller Club – Віктор Малиновський. Його призові склали 30 800$.

Виплати отримало лише шість гравців, мінімальні призові 23 780$ заробив покерист зі Словенії Рок Гостіца.

З тих відомих покеристів, хто не потрапив в призи можна виділити канадського покер-про Сема Грінвуда на восьмому місці і білоруса і члена команди PartyPoker Микиту Бодяковского.

High Roller Club The Big Game

High Roller Club The Big Game​

Даний івент нарахував 165 входів, які сформували призовий фонд у розмірі 866 370$. За перемогу Чідвік отримав 191 720$. Друге місце зайняв британець Томас Боівін з призовими 137 750$.

Сьоме місце вдалося зайняти одному з найуспішніших покеристів Німеччини, який в цьому івенті зіграв під прапором Великобританії – Райнеру Кемпе, його призові склали 30 320$.

На десятому місці з виплатою 17 320$ зупинилася одна з лучшік покеристок в світі Крістен Бікнелл. На 12-му місці з такою ж виплатою виявився гравець з Росії Арсеній Малинов.

Більш скромні призові в 11 520$ за 17-те місце отримав білоруський покерист Олексій Бойко. Аналогічну мінімальну виплату отримав його російськомовний колега з Росії Олександр Трофимов. В призи цього турніру змогло потрапити 24 гравця.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.