Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Стівен Чідвік програв хедз-ап Super MILLION$ всього за одну роздачу

Стівен Чідвік 2020

Стівен Чідвік провів успішний вівторок на GGпокерок і виграв шестизначні призові. Покерист міг домогтися ще більшого якби зумів виграти вирішальний хедз-ап, в якому поступився кіпрському гравцеві з ніком "blakjak19".

Саме blakjak19 став головним переможцем цього турніру і отримав 344 407$. Але давайте спочатку повернемося до фінального столу турніру.

Super MILLION$ зібрав 137 входів, які боролися за великий призовий фонд. Дев'ять з них пройшли за фінальний стіл для того, щоб боротися за перемогу.

До фінального столу були прикуті погляди кількох сотень гравців, які спостерігали за розвитком подій в прямому ефірі на Твіч-каналі GGпокерок. Коментаторську місію виконували Кевін ван дер Куї і Ренді Лью.

Першим фіналістом, який покинув гру став Ріка Копаг з Бразилії. Його з гри вибив відомий профі Даріо Самартіно, який в минулому році зайняв друге місце в МЕ WSOP.

Наступним гру покинув Ніклас "lena900" Астедт. Шведському покер-про цього разу не вдалося боротися за найвищі місця і гравець завершив турнір на восьмому місці, що принесло йому 53 000$.

Після цього з турніру вибили два маловідомих гравця, а через кілька хвилин до них приєднався Алекс Фоксен (5-е місце і 118 000$).

Читати також: Стівен Чідвік став раннер-апом хайролерського турніру WCOOP

Коли в грі залишалося три людини: Даріо Самартіно, Стівен Чідвік і "blakjak19", більшість глядачів хотіли побачити хедз-ап саме між першими двома гравцями. Але, Самартіно вибув на третьому місці і залишив Чідвіка протистояти "blakjak19".

Ви бачили багато хедз-апів, які тривали всього одну роздачу, при тому що угоди перед хедз-апом не було? Чідвік і кіпріот "blakjak19" зіграли всього одну роздачу в фінальному хедз-апі.

"Blakjak19" зайшов в гру з А-J, а Стівен з 4-6 і побачив, що зібрав на флопі стріт. Олл-ін не забарився, проте "blakjak19" зібрав флеш на рівері і став переможцем Super MILLION$.

Результати фінального столу Super Million$

  1. Blakjak19 (Кіпр) – 344 400$
  2. Стівен Чідвік (Канада) – 263 800$
  3. Даріо Самартіно (Австрія) – 202 000$
  4. V @ der (Мексика) – 155 000$
  5. Алекс Фоксен (Канада) – 119 000$
  6. Ідріс Амбрас (Марокко) – 91 000$
  7. Winnerwsop (Білорусь) – 59 600$
  8. Ніклас Астедт (Швеція) – 53 200$
  9. Ріка Копаг (Бразилія) – 40 800$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.