Стівен Чідвік став раннер-апом хайролерського турніру WCOOP

Стівен Чідвік 2020

Стівен Чідвік зупинився за крок від перемоги в турнірі WCOOP 2020. Стівен не пройшов повз івент WCOOP-69-H за 10 300$, в якому судячи з бай-іну, грали переважно хайролери.

Всього подія зібрала 67 бажаючих, які боролися за призовий фонд 670 000$. У зону ITM увійшло всього 7 покеристів, а решта залишилися ні з чим.

Серед тих, хто залишився ні з чим, були і російські покеристи: Рінат "ZapahZamazki" Ляпін, Костянтин "krakukra" Маслак, Олександр "joiso" Костріцин і Андрій "kroko-dill" Заїченко.

Перший і останній в цьому списку покеристи використали цілих три входи за 10 300$, але в призи так і не потрапили. Костянтин Маслак зробив два входи, що теж не принесло йому результату.

Читати також: Шон Діб захворів Covid і грає турніри WCOOP в мексиканській лікарні

Склад фінального столу видався досить міцним. Крім Стівена Чідвіка за ним зіграли ще два відомих гравці: Майк Ліа і Жоао Вієйра. Майк посів п'яте місце і забрав 45 328$ призових. Жоао затримався в турнірі трохи довше і зупинився на третьому місці, що принесло йому 68 436$.

В хедз-апі Чідвіку протистояв німецький покерист Рауль Гонсалез. Рауля можна сміливо назвати фахівцем дорогих кеш-столів з Омахи, але і МТТ-турнірами він теж не гребує.

У всякому разі грає він в них сильно, а доказом послужить перше місце в цьому турнірі. Рауль зумів обіграти Чідвіка і забрати головний приз за перше місце: 235 530$. Стівен же задовольнився малим 156 000$ за те, що став раннер-апом.

Результати турніру WCOOP-69-H за 10 300$

WCOOP-69-H за 10 300$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.