Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Стівен Чідвік став раннер-апом хайролерського турніру WCOOP

Стівен Чідвік 2020

Стівен Чідвік зупинився за крок від перемоги в турнірі WCOOP 2020. Стівен не пройшов повз івент WCOOP-69-H за 10 300$, в якому судячи з бай-іну, грали переважно хайролери.

Всього подія зібрала 67 бажаючих, які боролися за призовий фонд 670 000$. У зону ITM увійшло всього 7 покеристів, а решта залишилися ні з чим.

Серед тих, хто залишився ні з чим, були і російські покеристи: Рінат "ZapahZamazki" Ляпін, Костянтин "krakukra" Маслак, Олександр "joiso" Костріцин і Андрій "kroko-dill" Заїченко.

Перший і останній в цьому списку покеристи використали цілих три входи за 10 300$, але в призи так і не потрапили. Костянтин Маслак зробив два входи, що теж не принесло йому результату.

Читати також: Шон Діб захворів Covid і грає турніри WCOOP в мексиканській лікарні

Склад фінального столу видався досить міцним. Крім Стівена Чідвіка за ним зіграли ще два відомих гравці: Майк Ліа і Жоао Вієйра. Майк посів п'яте місце і забрав 45 328$ призових. Жоао затримався в турнірі трохи довше і зупинився на третьому місці, що принесло йому 68 436$.

В хедз-апі Чідвіку протистояв німецький покерист Рауль Гонсалез. Рауля можна сміливо назвати фахівцем дорогих кеш-столів з Омахи, але і МТТ-турнірами він теж не гребує.

У всякому разі грає він в них сильно, а доказом послужить перше місце в цьому турнірі. Рауль зумів обіграти Чідвіка і забрати головний приз за перше місце: 235 530$. Стівен же задовольнився малим 156 000$ за те, що став раннер-апом.

Результати турніру WCOOP-69-H за 10 300$

WCOOP-69-H за 10 300$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.