Стівен Чідвік виграв WPT High Roller Turbo на PartyPoker

Стівен Чідвік

Найкращий покерист Великобританії і один з топ-10 кращих покеристів світу Стівен Чідвік не припиняє дивувати, регулярно перемагаючи в дорогих івентах на ПатіПокер.

Під кінець літа він впевнено оформив перше місце в івенті WPT High Roller з бай-іном 5 200$ з призовим фондом 65 000$, заробивши за перемогу 39 000$.

За тиждень він знову зумів перемогти в турнірі хайролерів з аналогічним бай-іном, але з гарантією 150 000$, за що отримав 39 000$ призових.

WPT High Roller Turbo на PartyPoker

Читати також: Стівен Чідвік переміг в двох турнірах High Roller Club на PartyPoker

В івенті WPT High Roller Turbo не зібралось достатньо входів для того, шоб перебити гарантію і оверлей івенту склав 5 000$.

Ранер-апом турніру з виплатою 42 000$ став покерист з Австрії Бенджамін "bencb789" Ролле. Третє місце зайняв білоруський хайролер Микита Бодяковський з призовими 26 250$.

Всього до призової зони потрапило четверо покеристів. Мінімальна виплата склала 15 000$ і отримав її покерист з Іспанії і чемпіон турніру WPT High Roller Серхі Рейксач.

З покеристів пострадянського простору найближче  до призів підійшов росіянин Артур Мартиросян, однак він не зумів піднятися вище 15-го місця.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий