WSOP Online 2021 на GGпокерок

WSOP Online 2021 на GGпокерок

Другий рік поспіль івенти Всесвітньої покерної серії проходять в онлайні. Перша частина WSOP Online 2021 вже проходить на WSOP.com. В її рамках має відбутися 33 браслетних івенти. Однак перша частина WSOP Online розрахована на американських гравців.

Для всієї решти світу з 1-го серпня по 12-те вересня відбудеться друга частина WSOP Online 2021, яка пройде в покер-румах мережі GG Network. У другій частині також розіграють 33 золотих браслети (всього 66 браслетних івентів). Для гравців з пострадянських країн найбільш відповідним румом, щоб зіграти в цих івентах, стане GGпокерок.

Якщо ви хочете зіграти на WSOP Online 2021, але у вас ще немає облікового запису на GGпокерок, то ви можете зареєструватися за нашим посиланням і зможете отримати 100% бонус на перший депозит.

Ключова інформація WSOP Online 2021 на GGпокерок:

  • Дата і місце проведення: з 1-го серпня по 12-е вересня в покер-румі GGпокерок;
  • Кількість івентів: 33 браслетних івенти (всього в рамках серії 66 івентів);
  • Вартість турнірів: від 50$ до 25 000$ (турнір суперхайролерів);

Всі охочі зможуть подивитися трансляції фінальних столів браслетних івентів на стрімінговому сервісі PokerGo, а також на GGPoker.TV. Окрім онлайн-івентів цієї осені (в листопаді) відбудеться також жива Всесвітня покерна серія в Лас-Вегасі.

Що стосується івентів WSOP Online 2021 на GGпокерок, то всі актуальні новини з цієї серії ви зможете знайти в цьому сюжеті.

Матеріали по сюжету