Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Странак виграв перший браслет в історії Словаччини

Странак 2021

У Королівському казино Розвадова визначився чемпіон WSOPE Event #4. Самуель Странак здобув перемогу над Аланом Сабо та отримав свій перший золотий браслет разом із головним призом у розмірі 101 764 євро.

Учасники хедз-апу – близькі друзі і в житті кожного до цього ще не було браслетів. Те саме можна сказати про Словаччину, яка отримала першого володаря такої престижної нагороди.

У турнірі взяли участь 241 покерист, а призовий фонд 423 557€ розділили між собою 37 найкращих учасників. За фінальним столом не було відомих прізвищ для світу покеру.

Читати також: Покерист зіграв олл-ін наосліп під час інтерв'ю на WSOP

Зрештою Странак проробив велику роботу на шляху до перемоги, нокаутувавши сімох із восьми фіналістів. До своєї перемоги 24-річний учений із Братислави мав лише чотири попадання у призи.

«Це був чудовий досвід, я мало не плакав, коли зіткнувся з цим хлопцем. Мені сумно, що я не отримав браслет, але я дуже радий за нього», – озвався про чемпіона раннер-ап турніру.

Обидва визнали, що віддають перевагу PLO, а в Холдемі грають для задоволення. Тепер швидше за все братимуть участь у подальших заходах під час фестивалю WSOPE 2021. Але спочатку є один день відпочинку та вечірка, щоб відзначити цю подію.

Результаты финального стола

  1. Самуель Странак – 102 000
  2. Алан Сабо  63 000
  3. Іен Бредлі – 44 000
  4. Василь Медаров – 32 000
  5. Амір Мозафарян – 23 000
  6. Красимір Янков – 17 000
  7. Станіслав Пархоменко – 13 000
  8. Ерманно ді Никола – 10 000
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.