Стрімер PokerStars в прямому ефірі виграв турнір SCOOP

Фінтан Хенд 2020

Кілька років тому Фінтан "easywithaces" Хенд змінив позицію за столом покеру з дилера на гравця, Після цього він зрозумів, що зможе заробити грою в покер великі гроші і не прогадав.

Фінтан родом з Дубліна і його кумиром є боєць MMA Конор Макгрегор. Натхненний успіхами свого земляка, Хенд планує зміцнити успіхи Ірландії на світовій арені покеру. У Фінтана є свій канал на Твіч і він стрімить з нашивками PokerStars.

У його активі є багато перемог в онлайні, але до недавнього часу ще не було труімфу на SCOOP. У неділю ірландець поправив свою статистику і виграв турнір SCOOP 2020.

Перемога стрімера PokerStars в прямому ефірі

Турнір SCOOP-69-H зібрав 409 входів за 1 050$ і сформувався призовий фонд 409 000$. Фінтан був в їх числі і за традицією транслював гру в прямому ефірі на Твіч для своїх глядачів.

Читати також: SCOOP 2020: українець "gerasag" виграв 98 000$

Це був дводенний турнір і після того, як Фінтан вийшов у фінал, його шанувальники з нетерпінням чекали фіналу. У другий ігровий день Хенд продовжив показувати відмінний покер і наближався до хедз-апу.

В результаті Фінтан обіграв гравця з ніком "A.Saout" і виграв 73 000$ разом з таким довгоочікуваним для нього титулом переможця SCOOP. В останній роздачі турніру його A-3 виявилися сильнішими за А-J опонента.

За емоціями покериста можна спостерігати в запису з його стріму:

Результат турніру SCOOP-69-H

Турнір SCOOP-69-H

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий