Стрімерша Svetarik перейшла з PokerMatch в Natural8

Svetarik 2020

Світлану "Svetarik" Дрига багато хто знає по стрімам, які дівчина проводила в символіці ПокерМатч. У Світлани був контракт з українським покер-румом та вона є однією з найпопулярніших покерних стрімерів в Україні.

Стрімером PokerMatch Світлана стала в березні 2019 і рівно рік тривала успішна співпрацю з покер-румом. На своїх стрімах Svetarik часто приміряє на себе цікаві образи і дівчину можна побачити в різних костюмах.

Svetarik 2020

Перехід в Natural8

Вчора стало відомо про те, що Svetarik покинула PokerMatch і підписала контракт з Natural8. Ця покерна кімната відноситься до азіатської мережі GGNetwork, яка входить в десятку найбільш відвідуваних мереж в світі.

Покер-рум привітав Світлану з початком співпраці і оголосив про дебютний стрім Svetarik, який пройде 7 квітня в 21:00.

SEO ПокерМатч Руслан Бангерт висловився про перехід Светаріка в Natural8 в своєму Телеграм-каналі. Руслан побажав Світлані успішного продовження кар'єри:

«Вважаю, що це абсолютно нормальне рішення. Не схвалюю тих, хто пише в коментарях, що вона продалася. У нас не було ніякого конфлікту і в нашому союзі кожен працював радісно і позитивно. Команда ПокерМатч бажає Светаріку нових творчих успіхів!»

Руслан Бангерт також додав до свого посту скріншот представлення Svetarik в якості стрімера PokerMatch рік тому і в якості стрімера Natural8 сьогодні.

Svetarik 2020

За стилем фотографії Svetarik дуже змінилася, подивимося чи зміниться формат її стрімів. Перевірити ви зможете це вже сьогодні о 21:00 на Твіч-каналі Natural8.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий