Стрип-клуб у Лас-Вегасі хоче встановити автомати для відеопокеру


Доходи всіх розважальних закладів в американській столиці азарту Лас-Вегасі тільки зараз починають поступово підвищуватися. Коли у 2020 році весь світ боровся з пандемією коронавірусу – заклади, в яких могло збиратися багато людей закривалися на карантин.

Та й після відкриття було багато обмежень, які не дозволяли працювати на повну силу. Починаючи з обмеження кількості людей і закінчуючи обов'язковим носінням масок та вакцинацією всього персоналу. Як би там не було криза була подолана і зараз представники індустрії розваг шукають способи залучити до себе якнайбільше клієнтів.

Досить винахідливими виявилися маркетологи стриптиз-клубу Sapphire, що у центрі Лас-Вегаса.

Читати також: У Лас-Вегасі незабаром можуть з'явитися Cannabis Social Clubs

Представники стрип-клубу Sapphire подали запит державному гемблінговому регулятору щодо отримання ліцензії на азартні ігри. За попередніми даними, у Sapphire планується встановити приблизно дюжини ігрових автоматів для відеопокеру.

Запит на гемблінгову ліцензію підкріплюється статистикою, згідно з якою стриптиз-клуб втратив близько 125 000 клієнтів після пандемії та карантинних обмежень.

Наразі регулятор вирішує видавати їм ліцензію чи ні. Складність у тому, що є міська ухвала про обмеження на послуги гемблінгу в нічних клубах, проте у Вегасі вже є кілька закладів, для яких робився виняток.

«Уповноважені можуть зробити виняток та видати ліцензію, якщо вони вважають, що це не вплине на здоров'я, безпеку та благополуччя клієнтів відповідно до законної постанови» – йдеться у звіті від Sapphire.

Стрип-клуб Sapphire має високі шанси отримати гемблінгову ліцензію. Декілька тижнів тому вже пройшли перші слухання з гемблінговою комісією з обговорення видачі дозволу на азартні ігри в закладі. Якщо все пройде добре, то вже восени буде винесено остаточний вердикт. У разі успіху у пошановувачів покеру з'явиться можливість заробити на приватний танець, не виходячи з клубу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.