Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Студія Ripstone Games випустить симулятор професійного покериста

​]

Онлайн-покер у всьому світі не настільки популярний як живий. Представники топового покер-руму PokerStars вже робили спробу поєднати живий покер з онлайном, випустивши PokerStars VR.

Старзи навіть провели серію Virtual Reality Poker Tour, яка особливим успіхом не увінчалася. Незважаючи на передовий софт і функціонал Старзів, у їх VR-версії є ще безліч недоробок, на якими працює команда розробників.

Проте, студія Ripstone Games, яка спеціалізується на створенні спортивних ігрових симуляторів, також вирішила вдатися до спроб поєднати живий покер з онлайном.

На початку вересня Ripstone Games анонсували вихід на ігрові консолі симулятора професійного покериста під назвою Poker Club.

Читати також: Гравці викрили покерну ботоферму яка виграла 3 500 000$


Гра буде доступна для таких ігрових консолей як: PlayStation 5, Xbox Series X, Nintendo Switch, а також буде версія для ПК. Poker Club буде підтримувати RTX, а також всі ефекти в Ultra HD 4K.

До того ж дана гра буде кросплатформеною. Вам буде доступно більше 10-ти різновидів турнірів, які будуть об'єднуватися в серію PCC Poker Tour.

Головною родзинкою цієї гри буде можливість створювати свої приватні покерні клуби і грати там на реальні гроші.

Точна дата виходу гри Poker Club поки невідома, однак за заявою розробників це трапиться в 2020 році.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.