Summer Party: щоденні подарунки за виконані місії на Pokerbet

Нова акція Summer Party на Pokerbet: Щоденні місії для гравців МТТ, кеш-покеру та шанувальників Windfall-турнірів

​Насолоджуйтесь літом разом із Pokerbet – з 15 по 27 липня у покер-румі проходитиме нова спекотна акція Summer Party. Впродовж усього промо учасники матимуть змогу отримувати подарунки, виконуючи щоденні завдання.

Літня вечірка проходитиме за кеш-столами Холдему й Омахи, в МТТ-турнірах та у Віндфолах. Кожен обов'язково знайде собі завдання до смаку!

Як це працює?

Виконуйте щоденні завдання (зіграти 100 роздач за кеш-столами, взяти участь у турнірі з певним бай-іном і т.д.) та заробляйте бали за кожну місію.

Заробіть як мінімум 500 очок за виконані завдання протягом залікового дня.

Отримайте Summer Party Card та забирайте круті подарунки.

Зауважимо, що будь-яку місію можна виконувати необмежену кількість разів. Зі списком завдань та подарунків можна буде ознайомитися у лобі Pokerbet ближче до старту акції. Не забудьте обрати «Summer Party» та натиснути кнопку «Взяти участь» перед тим, як виконувати місії.

Summer Party Freeroll​

Гравці, що зможуть 10 та більше разів набрати 500+ очок протягом літньої акції, отримають квиток до спеціального фрірола. Окрім потужної гарантії, топ-100 учасників турніру заберуть фрібети для ставок на спорт.

Summer Party Freeroll стартує 28-го липня о 18:00 за Києвом. Квитки буде зараховано у день турніру всім, хто виконає вищезгадану умову.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.