Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Svetarik виграла 56 000 гривень у топовому турнірі на PokerMatch

Світлана "svetarik"

Стрімер PokerMatch Світлана "svetarik" перемогла у недільному турнірі Sunday PKO Champions. Івент зібрав 640 входів і призовий фонд у розмірі 320 000 гривень. Гра в недільному турнірі тривала протягом восьми годин.

За перемогу в івенті "svetarik" отримала 38 400 гривень і 17 300 гривень в якості баунті. У хедз-апі вона зіграла з покеристом Максимом під нікнеймом "firfirov".

Читати також: Росіянин виграв найбільші призові в стартовий день Bounty Builder

У суботу на PokerMatch пройшов турнір Saturday Main, який зібрав 677 входів. Призовий фонд івенту склав 338 000 гривень. У призові місця турніру потрапило 100 покеристів.

Перемогу в івенті здобув гравець під нікнеймом "hank23", який виграв 59 250 гривень після угоди в 3-макс. Друге місце зайняв покерист під нікнеймом "koluchiy". Раннер-ап турніра отримав 47 100 гривень. Трійку лідерів замкнув гравець "com3com", який виграв 42 600 гривень.

У неділю на PokerMatch пройшов ще один турнір PokerMatch Regulars Diary з призовим фондом 100 000 гривень. Його переможцем став покерист під нікнеймом "lem4k744". За перше місце він отримав 30 000 гривень.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.