Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Технології дозволять зробити гральні автомати із прозорими слотами


Інноваційні технології у світі гемблінгу не стоять на місці. Ігральна індустрія по всьому світу активно розвивається і гемблінгові оператори вкладають великі кошти в розвиток нових технологій, які залучать більшу кількість гравців.

Нещодавно в Лас-Вегасі на виставці Global Gaming Expo компанія Zytronic спільно з іншою компанією Pilkington представили свій загальний технологічний концепт ігрових автоматів.

Головна фішка цих автоматів – це надпровідне скло, яке дозволить керувати ігровим автоматом прямо через РК-дисплей.

Читати також: Цукерник виграв 1 500 000$ на слотах

На фото вище представлений лише один із ранніх концептів, адже вже зараз розробники зайшли ще далі. Революційна технологія ElectroglaZ дозволить створювати слоти, зображення яких начебто зависає у повітрі. При цьому візуальні ефекти виглядатимуть ще яскравіше.

Надпровідне скло дозволить також вбудувати у свої автомати мікрофони, бездротові інтернет-модулі (Wi-Fi) і позбавиться зайвих дротів, при цьому скло буде міцним і не вимагатиме якогось особливого догляду.

Такий концепт вигідний обом сторонам як гравцям, так і представникам гральної індустрії. Найближчим часом слід очікувати ще більше інноваційних проривів у сфері гемблінгу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.