Тернополянин виграв другий турнір-мільйонник на PokerMatch за півроку

Степан Соляник

У минулому році в листопаді на PokerMatch в рамках серії PONT пройшов турнір з рекордним призовим фондом 1 516 000 гривень. Його переможцем став стрімер PokerMatch тернопільчанин Степан Соляник. За перемогу в івенті покерист отримав чемпіонський кубок і понад 200 тисяч гривень призових.

На цьому хлопець не зупинився і ось, через пару місяців, він виграв ще один турнір-мільйонник. Але не тільки цим виділився суботній івент. 11 січня на PokerMatch відбувся перший в 2020 році турнір з гарантією 1 000 000 гривень.

У першу годину проведення івенту було тільки близько 200 реєстрацій і все йшло до великого оверлею. Все через те, що у покер-румі не надали розголосу інформацію про те, що цей турнір без ребаїв і адд-онів.

Генеральний директор Pokermatch Руслан Бангерт написав в своєму телеграм-каналі про те, що сам дізнався про такий формат турніру випадково через соціальні мережі. Компанії довелося в терміновому порядку розсилати смс-повідомлення гравцям зі своєї бази для того, щоб уникнути оверлея. Їм це вдалося і 919 входів покрили гарантію. В призи потрапило 100 гравців.

Переможцем турніру-мільйонника в черговий раз став Степан Соляник. Івент проходив протягом 9 годин. За перше місце Соляник отримав 157 000 гривень (3 760$). Друге місце зайняв покерист під ніком "3ta5r", за що отримав 128 000 гривен (3 070$). Трійку лідерів замкнув гравець під псевдонімом "mustafa1977", вигравши 123 000 гривень (2 950$).

Читати також: Турнір на PokerMatch допоміг британському покеристу виграти унікальну нагороду

Соляник записав останню годину PokerMatch Million і опублікував ролик на YouTube-каналі PokerMatch.

Наступний турнір-мільйонник в покер-румі пройде 25 січня.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий