The Ultimate Poker Player: покерист запропонував ідею покерного шоу

Покерне реаліті-шоу

На покерних форумах часто можна зустріти цікаві історії та ідеї, якими діляться покеристи з усього світу. Нещодавно на одному з таких форумів користувач під ніком «Rennaisance» розповів історію як тімплей і мультиакаунтинг привів його до нульового банкролу.

На цьому ж покерному форумі інший користувач під ніком «EASY11» поділився ідеєю покерного шоу, яке (на його думку) має відбуватися під егідою навчальних покерних сайтів.

Ідея даного шоу (з робочою назвою The Ultimate Poker Player) спала покеристу на думку після перегляду подкасту Джо Інграма з BenCB. За словами покериста, задумка полягає в тому, щоб зібрати разом відомі покерні сайти, що займаються покерним навчанням і влаштувати між ними змагання:

«На кожному з таких сайтів є покерні тренери. Ці тренери набирають команду по 3-6 невідомих або маловідомих покеристів і надають їм невеликий банкрол (по 4 000$ – 5 000$). Ці команди змагатимуться між собою в різноманітних покерних дисциплінах (NLH/PLO/H.O.R.S.E та ін.) і форматах (кеш/STT/MTT і т.д.)» – написав покерист.

Він також запропонував створити спеціальну систему нарахування балів, яка буде враховувати не тільки виграні гроші, але і інші чинники, які впливають на гру. За його словами, цілком можливо, щоб шоу проходило у форматі, де гравці покидають його за результатами голосування або ж ні.

Читати також: Як PokerScam мало не зруйнував життя покериста за 200$

В якості головного призу переможцю, покерист пропонує велику грошову суму або ж спонсорську угоду від одного із покерних сайтів.

Автор ідеї розуміє, що для реалізації такого шоу потрібно буде, щоб навчальні покерні сайти, що роками конкурують між собою зібралися разом.

Проте, як аргумент на користь цієї ідеї він говорить, що у цих сайтів з'явиться додаткова можливість прорекламувати себе і просувати надалі свій бренд.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.