Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

TigerGaming виплатив компенсації гравцям, які постраждали від ботів

TigerGaming

Нещодавно в покерному співтоваристві активно засуджувався випадок, де гравці розкрили велику мережу покерних ботів, яка виграв у покер гравців більше 3 000 000$.

Найбільше постраждав від ботів популярний покер-рум TigerGaming, на який припала левова частка фейковий акаунтів з ботами.

Проте, команда покер-руму досить швидко відреагувала на цю ситуацію і почала оперативно блокувати ботів в своїй мережі.

Крім блокування шахрайських акаунтів, представники TigerGaming також швидко почали виплачувати компенсації постраждалим гравцям.

Один з тих, хто отримав компенсацію став білоруський покерист Андрій "TylerRM" Стрєльцов.

Про компенсацію від покер-руму він розповів на одному з покерних форумів, приклавши до свого посту лист від команди покер-руму:

«Ми зарахували на ваш покерний рахунок TigerGaming грошові кошти в розмірі 3 209$. Це частина нашого прагнення надати вам чесну і безпечну покеру середу. Наша команда по забезпеченню чесності гри недавно провела розслідування і заблокувала гравців, які порушили нашу Політику чесної гри і Умови. Ми повернули гроші тим, хто брав участь в іграх проти цих гравців, включаючи вас. На жаль, ми не маємо права розкривати, як була розрахована ваша конкретна сума кредиту, а також дані про задіяних рахунках» – написала команда TigerGaming.

Він також заявив, що TigerGaming оновили штат співробітників служби безпеки кілька місяців тому і що "затоплений" ботами в даному покер-румі – це помилки старої команди.

Стрільців додав, що в цілому залишився задоволений роботою оновленої служби безпеки покер-руму і навіть готовий безвоздмездно постріміть для покер-руму, щоб таким чином висловити свою підтримку.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.