Тимофій "Trueteller" Кузнєцов виграв наосліп 730 000$ за 5 хвилин

Тимофій Кузнєцов 2020

Дорога кеш-гра на GGпокерок набирає обертів. Раніше ми вже писали про те, як Віктор Малиновський виграв найбільший банк по Холдему в історії онлайн-покеру. За одну роздачу Малиновському вдалося заробити 842 000$ під час кеш-ігри на GGпокерок.

Останнім часом такі великі суми в онлайні вже мало кого стали дивувати. Через коронавірус покер практично повністю перемістився в онлайн і там відбувається весь екшн. В онлайні проходять не тільки такі великі серії, як WPT і WSOP, а й дорога кеш-гра на захмарних лімітах.

В одній з таких ігор на GGпокерок взяв участь всім нам відомий російський хайролер Тимофій "Trueteller" Кузнєцов. За онлайн-столом крім Кузнєцова перебували ще кілька відомих покеристів: Віктор Малиновський, Лінус Лелігер і Майкл Адаммо.

Також з ними грав маловідомий покерній громадськості "crazytrader" під прапором Гонконгу. Саме він став ініціатором неоднозначної ситуації, яка принесла Кузнєцову 730 000$.

Олл-ін втемну

Гравець з ніком "crazytrader" запропонував покеристам за кеш-столом GGпокерок зіграти по 200 000$ олл-ін втемну.

На пропозицію відгукнувся Тимофій Кузнєцов і решта учасників столу пішли в сіт-аут для того, щоб спостерігати за цією справою.

За 5 хвилин Кузнецов повністю "обнулив" свого опонента і заробив 730 000$. У цей вечір удача була явно на його боці і практично всі виставлення в темну Тимофій виграв.

Кожен з семи "фліпів" з банком 400 000$ був розіграний в форматі Run It Twice. У першій роздачі покеристи поділили банк, так як у Кузнєцова була рука 7-10, а у crazytrader 2-10. Уже в наступній роздачі переможцем став Кузнєцов, так як його А-5 виявилися сильнішими за 4-10 опонента.

Читати також: Тимофій "Trueteller" Кузнєцов: Бути найкращим, не виходячи з тіні

У третій роздачі у Тимофія на руках були знову А-5, а у crazytrader K-9. Останньому знову не пощастило побачити потрібні карти на дошці і він знову програв 200 000$.

В останній роздачі цього вечора crazytrader пішов в олл-ін втемну з улюбленою рукою Брансона: 2-10. Тим не менш, це не принесло йому успіх і гравець знову програв K-J Кузнєцова.

Мабуть банкрол у crazytrader виявився не гумовий і на програші 730 000$ азартний покерист вирішив зупинитися. Таким чином, всього за 5 хвилин Trueteller наосліп виграв понад 700 000$. Як це було ви можете побачити у відеозаписі битви:

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.