Тімоті Адамс виграв 417 000$ на Australian Poker Open

Тімоті Адамс

На серії Australian Poker Open закінчився турнір з бай-іном 25 000$. Переможцем івенту став канадський покерист Тімоті Адамс. За перше місце він отримав 417 000$. Після перемоги в турнірі канадець перейшов позначку в 19 000 000$, виграних у живих турнірах.

«Гра за цим фінальним столом з усіма хлопцями, проти яких я зазвичай грав, була дійсно напруженою. На високих лімітах ви граєте в основному проти одних і тих же опонентів, і ці хлопці дійсно серйозні, але я дуже радий перемозі. Для того, щоб виграти турнір, потрібно щоб багато склалося в мою користь, і сьогодні це сталося зі мною», – прокоментував перемогу Адамс.

Читати також: Стів О'Двайер посів третє місце в 25 000A$ Challenge на Aussie Millions

Якщо говорити про кар'єру на хайстейкс, то Адамсу тут все ще цікаво грати, але не дивлячись на відмінні результати, він вважає, що на цьому рівні йому залишилося грати ще всього кілька років.

«Я граю дуже довго, і я все ще дуже захоплений грою, але я не можу займатися цим все своє життя. Ця гра дуже сильно впливає на людину – подорожі, гра, навчання, все це дійсно повноцінна робота. Я думаю, що мені в покері залишилося ще кілька успішних років, і, можливо, тоді я зможу трохи розслабитися», – зазначив Адамс.

В хедз-апі Адамс зустрівся з британським покеристом Стівеном Чідвіком. Гра між ними тривала всього кілька коротких роздач. За друге місце Чідвік отримав 270 000$. Трійку лідерів замкнув австралієць Енді Лі, вигравши 184 000$.

Четверте місце зайняв ірландець Стів Одвайер, за що отримав 123 000$. На п'ятому місці опинився турецький покерист Орпен Кісасікоглу з виграшем 98 000$.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий