Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Тімоті Адамс заробив 156 570$ у турнірі хайролерів Blowout Series


Популярний канадський хайролер Тімоті Адамс останнім часом заносить великі призові в дорогих івентах Blowout Series, яка проходить на PokerStars.

Днями, в рамках цієї серії, завершився турніру хайролерів вартістю 10 300$ з гарантованими призовими в 1 000 000$. Завдяки 119 входів вдалося перевищити гарантію на 190 000$.

У цьому турнірі Тімоті "Tim0thee" Адамс посів третє місце і заробив великі призові в розмірі 156 570$.

Читати також: Тімоті "Tim0thee" Адамс виграв дорогий нокаут-турнір Blowout Series

Переможцем турніру Blowout Serties 54-H став відомий покерист з Фінляндії Семі "Lrslzk" Келопуро, який заробив 260 830$ призових.

Ранер-апом івенту з призовими 202 080$ виявився гравець з Бразилії під ніком "RuiNF". На шостому місці зупинився відомий білоруський покерист, який зіграв під прапором Росії Віктор "limitless" Малиновський, він отримав виплату в 72 820$.

Слідом за Малиновським, сьоме місце зайняв російський регуляр Старзів під ніком "hello_totti", який заробив 56 420$. Дев'яте місце і виплату в 34 630$ отримав канадський покерист Джон «apestyles» Ван Фліт.

До призових місць вдалося прорватися 15-ом покеристам. Одним з тих, хто отримав мінімальну виплату у 21 740$ став гравець з України "VladTheSlaye".

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.