"Той самий тип" перетворив 6₽ в 144 000₽ в святковому турнірі PokerDom

День народження ПокерДом

PokerDom з розмахом відсвяткували свій шостий день народження. Всю другу половину літа йшли різні фріроли і акції. Відмінним завершенням такого марафону став "Святковий турнір" на PokerDom.

Особливістю цього івенту стало те, що бай-ін в нього склав всього лише 6 рублів. При цьому гарантований призовий фонд святкового турніру становив 1 000 000₽.

Охочих зіграти в такому вигідному турнірі виявилося не так вже й багато: 4 459. Чого не скажеш про кількість ребаїв, які зробили учасники: їх було 37 636. Додамо до цього ще 1 550 едд-онів, але організаторам все одно не вдалося уникнути великого оверлею 650 000₽.

Турнір цей святковий, тому таку велику суму оверлею можна вважати подарунком для всіх гравців на честь 6-річчя PokerDom. 503 гравця, які потрапили в зону ITM, розділили між собою призовий фонд 1 мільйон рублів.

Читати також: PokerDom ввели нові правила сітаута і заборонили бамхантінг

Мінімальна виплата склала 583 рублі, а більше всіх отримали учасники хедз-апу. Раннер-ап івенту забрав 100 000₽ за друге місце, а в касу переможця турніру "totsamiitip" вирушили 144 000₽. Таким чином, тріумфатор святкового турніру ПокерДом примножив свій бай-ін в 24 000 разів!

Результати Святкового турніру

Святковий турнір на ПокерДом

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.