Том Дван стане учасником нового сезону шоу HighStakes Poker

Том Дван на шоу

Популярне покерне шоу HighStakes Poker повертається на великі екрани після дев'ятирічної перерви. 16 грудня стане датою початку нового сезону шоу, в якому хайролери грають на дуже великі гроші.

Права на показ шоу Poker Central придбали ще на початку цього року, але через коронавірус прем'єра була перенесена. Минулого тижня PokerGO офіційно подвердило 16 грудня як дату початку нового сезону.

У глядачів буде можливість придбати підписку до всіх епізодів за один раз. Така можливість буде платною: 40$ за квартал і 100$ за рік). З використанням бонусного коду «HSP2020» ви отримуєте знижку 10$.

Том Дван – учасник нового сезону HighStakes

У жовтні вже почалися активні зйомки нових випусків шоу. Днями Том Двані виклав в Твіттер відео зі зйомок, що стало автоматичним підтвердженням його участі в цьому проекті:

На додаток до цього ролику Дван написав, що покеру шоу повертається і покерист збирається показати відмінну гру, таку ж як і в свій золотий час. Крім Двана з відеоролика за покерним столом можна помітити таких акул покеру, як Філ Айві, Філ Хельмут, Джейсон Кун, Бен Ламб, Брендон Адамс та інші.

Нагадаємо, що саме Дван виграв найбільший банк в історії HighStakes: 919 600$ у грі проти Грінштейна:


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.