Том Дван в черговий раз програв великий банк на High Stakes Poker


Відомий покерист з США Том Двані нерідко любить влаштувати справжній екшн за столом популярного покерного шоу High Stakes Poker.

Так вже вийшло, що останнім часом Дван часто "проплачує" цей екшн сам. У новому епізоді High Stakes Poker Том Двані зійшовся в нерівній боротьбі проти бізнесмена Чамата Паліхапітіі.

В одній з роздач, в якій брали участь ці двоє покеристів Том програв Чаматі банк в розмірі 246 000$ за одну роздачу.

Читати також: Том Дван програв банк в 148 700$ за одну роздачу на High Stakes Poker

Мінусова для Двана роздача почалася з того, що Паліхапітія поставив 1 600$ на префлопі з 9♥-9♣ і отримав рейз від Двана з 7♦-5♥ до 5 000$.

У відповідь на рейз Чамата зробив ре-рейз до 17 000$, але Том вирішив продовжити боротьбу і зробив кол. На флопі поклали 5♣-10♠-9♠, що дало Паліхапітіі сет дев'яток.

Чамата зарейзив 20 000$, у відповідь Том вирішив не скидати з середньою парою і зробив кол. Тьорн з 9♦ поліпшив комбінацію Паліхапітіі до каре і він вирішив чекнути і Дван також зробив чек.

Це було розумно, оскільки рівер з 7♣ поліпшив Тома до двох пар, проте він і не думав, що у Чаматі вже зібраний натс. На рівері Паліхапітія поставив 85 000$, а Дван проплатив йому цю ставку. Коли справа дійшла до шоудауна, Том Двані сказав лише "вау" і розчароване скинув свої карти.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий