Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Том Дван виграв понад 100 000$ за декілька роздач


Останнім часом відомому американському покеристу Тому Двану не надто щастило в живих кеш-іграх.

Після кількох образливих програшів великих банків на High Stakes Poker, а також ураження на WPT HU Championship проти Дугласа Полка – Дван все ж зумів перервати свою "чорну смугу"

Нещодавно він зіграв в живій кеш-грі з високими ставками на лімітах 200$/400$. У даній грі він зумів злегка відігратися після своїх образливих програшів.

Читати також: Хельмут зіграє проти Двана в High Stakes Duel III

Том Дван виявився за одним столом з такими іменитими покеристами як Джейк Деніелс, Скотт Сівер, Джессі Сільвія, Ден Сміт і Лендон Тайс.

У грі проти цих покеристів Том Двані зумів виграти 100 000$ за кілька роздач. Однією з найпоказовіших роздач стало зіткнення Двана з Деніелсом.

У цій роздачі Дван розкусив відчайдушний блеф свого суперника на рівері. Том мав на руках 10♣-9♠ проти 8♦-5♥ на дошці 9♦-2♦-7♥-4♠-Q♣. На рівері з гатшотом Джейк Деніелс вирішив піти в олл-ін. Звісно що, Том Дван вирішив подумати над тим чи робити кол його ставки чи ні. Цілком можливо, що він вже спирався на свій недавній сумний досвід в живих кеш-іграх. І все ж, Дван вирішив зробити кол і виграв роздачу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.