Тоні Джі виграв 1 000 000€ у дорогій кеш-грі у Розвадові

​Литовський покерист Антанас Гуога, який широко відомий покерній спільноті під псевдонімом Тоні Джі (Tony G), славиться своєю вдачею та вмінням виводити з себе своїх опонентів.

Проте це не заважає йому бути досить приємною і доброю людиною поза столом покеру. Взяти, наприклад, його допомогу постраждалим біженцям з України, яким він запропонував притулок на своїй курортній базі Tony Resort.

На початку вересня він також нагадав спільноті про себе в турнірі Mediterranean Poker Party (MPP) 10 400$ High Roller, в якому він став чемпіоном з виплатою 257 500$.

Читати також: Тоні Джі виграв 7 750 000$ за одну роздачу в онлайні

Коли розпочався європейський етап Всесвітньої покерної серії (WSOPE 2022) – Тоні вирушив у Розвадов, щоб поповнити свій банкрол черговою великою виплатою і йому це вдалося. Однак виграти значну суму йому пощастило не в турнірах серії, а в дорогій кеш-грі в King Casino.

Відомо лише те, що покерист грав у хайстейкс кеш-гра, а саме в потлімітну Омаху і за одним столом з ним сиділи Елтон Цанг і Леон Цукернік. За одну сесію литовцю вдалося виграти понад 1 000 000€, про що сам гравець похвалився на своїй сторінці у Твіттері.

«Моя улюблена страва після виграшу понад 1 мільйон євро в епічній нічній сесії – вгадайте, яка? Дякую Леону і всім учасникам гри за проведення кращих кеш-ігор з приголомшливою гостинністю та удачі всім у другому дні в Мейн Івенті WSOPE сьогодні» – написав Тоні Джі.

Щодо самої серії WSOPE, то Антанас не потрапив у призи в жодному турнірі, проте все одно виїхав з Розвадова з великою виплатою.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.