Топ-3 анонімних гравців, які заробили 6 000 000$

PokerStars 2020

Днями сайт highstakesdb, який протягом багатьох років збирав статистику кеш-гравців хайстейкс лімітів в онлайні, назвав топ-3 анонімних гравця, які прославилися семизначними виграшами. На трьох вони заробили 6 000 000$ і при цьому ніхто не знає їх реальних імен.

Свого часу такими «анонімами» були нині популярні Віктор "Isildur1" Блом і Тимофій "Trueteller" Кузнєцов. Вони наробили багато шуму і їх ніки знали всі навколо, а ось про цих хлопців ви, можливо, навіть не чули...

EireAbu – 2 591 915$

Все що вдалося дізнатися про EireAbu, це те, що він нібито голландець, який живе за межами Ірландії. При цьому хлопець займає 22-е місце в рейтингу найуспішніших хайстейкс-гравців в онлайні. Графік PLO-професіонала виглядає наступним чином:

Після Чорної П'ятниці, в 2011 році, EireAbu на PokerStars заробив 3,2 млн доларів за 18 місяців, завершивши апстрік великим банком в роздачі проти фінського профі Йенса "Jeans89" Кіллонена:


Після цього у EireAbu пішла невтішна зима 2012, за яку він програв більше мільйона доларів. Потім він пропав на два роки, але, коли з'явився – його чекав апстрік на мільйон. В кінцевому підсумку, його результат зупинився на позначці в 2,6 млн доларів в кінці 2015 року та з тих пір про його успіхи нічого невідомо.

У різний час ходили чутки, що під ніком EireAbu може ховатися Йоріт "TheCleaner11" ван Хоф або Джаред "Harrington10" Блезнік, але highstakesdb схиляються до того, що це може бути ірландський про Ендрю Грімасон.

Azn_baller3 – 2 088 435$

На 30-ій сходинці рейтингу найприбутковіших кеш-гравців в онлайні знаходиться azn_baller3, імовірно живе в Таїланді. Він, як і EireAbu спеціалізується на Омасі. І судячи з його графіку в 2011-2014 року він складними ривками, але все ж пробив собі сходи нагору.

Його неодноразово можна було зустріти за одним столом з такими іменитими професіоналами, як Віктор Блом або Ілларі Сахаміс, і він не боявся «змагатися» з цими хлопцями.

Покерний світ схиляється до того, що за ніком azn_baller3 ховається тайський профі Пакінай Лісавад, виграші якого в живих івентах перевищують 1 мільйон доларів. Хлопець зареєстрований в Twitter під ніком azn-baller3, але він практично не користується аккаунтом і ніколи не підтверджував свій нік на ПокерСтарс.

Читати також: Журналіст здобув перемогу в покерному турнірі за допомогою бота

RaúlGonzalez – 1 470 632$

Хоча деякі відомі футболісти грають в покер, з упевненістю можна заявити, що гравець під ніком RaúlGonzalez не є легендою іспанського футболу на ім'я Рауль Гонсалес.

Його графік виграшу в 1,47 мільйона доларів виглядає саме так, як і повинен виглядати графік людини, який змагався з найкращими і взяв верх.

Щоб дістатися до виграшів, що перевищують позначку в мільйон доларів, RaúlGonzalez знадобилося 6 років, втім, після цього його чекав різкий даунстрік і не найлегша стежка підйому. Але, судячи з останніх результатів гравця, в 2018 році він зупинився на позначці +10,47 млн доларів і увійшов в топ-50 кращих хайстейкс-гравців в онлайні.

Найбільший банк гравець виграв в протистоянні з Ісільдуром за столом PLO 200$/400$.


Існує безліч причин, за якими певні гравці не хочуть, щоб їх справжні імена були прив'язані до облікових записів в Інтернеті. Оподаткування є однією з найпоширеніших. Інша ж сторона медалі – відсутність популярності в покерному світі. Але, мабуть, для них воно варте того.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.