Топ-5 найцікавіших ставок на хедз-ап Негреану проти Полка

Негреану проти Полка

1 листопада стартує один з найбільш очікуваних хедз-апів цього року: Дуглас Полк проти Даніеля Негреану. У цього матчу гарантовано буде велика кількість глядачів і увагf покерної громадськості.

Букмекер Pokershares пропонує широкий вибір ставок на цю подію. Всього гравцям доступні до 15-ти побочних ставок на хедз-ап Негреану проти Полка. Давайте ознайомимося з найцікавішими з них.

Яким буде найбільший банк в першій сесії?

Великі банки, за які борються покеристи - те, за що глядачі люблять дивитися трансляції. Одне задоволення спостерігати за покерними легендами, які розігрують сотні тисяч доларів за одну роздачу.

З цим Негреану і Полк повинні впоратися без проблем. При блайндах 200$/400$ і глибині 100 великих блайндів, потрібно всього пару кулерів для того, щоб на столі виявилася купа грошей.

Pokeshares встановили планку на цей результат 100 000$. Користувачі сайту можуть поставити ставку на те, яким буде найбільший банк за першу сесію: більше чи менше 100 000$:

Чи покине гру в першій сесії хтось із гравців?

На Pokershares це називають Rage-Quiting. Практично дослівно це можна перевести як вихід з гри на грунті люті. Така ситуація може трапитися якщо один з покеристів занадто розсердиться і вирішить покинути гру ще до кінця першої ігрового сесії.

Напевно багато хто пам'ятає, емоції Негреану на WSOP 2020, якому після цього інциденту заблокували Твіч-канал.

На те, що один з покеристів покине гру раніше її закінчення, пропонують такі коефіцієнти:

Чи повернеться Дуглас Полк до професійного покеру?

Дуглас Полк запевняє, що пішов з покеру раз і назавжди і повернувся в нього, тільки для того, щоб битися з Негреану. У цьому питанні є сумніви, так як часто покеристи кидають покер, але все одно потім в нього повертаються.

Відзначимо, що саме Полк кинув виклик Негреану, а не навпаки. Такий крок трохи не клеїться з позицією "раз і назавжди". Уже зараз Полк веде активну підготовку до поєдинку і приділяє багато часу грі.

Можливо, відповідь на це питання залежить від того, як завершиться результат батлу. У будь-якому випадку на це можна тільки гадати, що і пропонує нам зробити букмекер. Якщо ви повірите в повернення Дугласа Полка і він це зробить, то помножите свої інвестиції практично в 8 разів.


Чи буде слоурол в першій сесії?

Обидва гравці знайомі з покерним етикетом і розуміють, що є мало приємного в тій ситуації, коли тебе слоуролять. Але Негреану і Полк явно не друзі, і з огляду на їх ворожнечу, можна припустити, що один з них захоче познущатися над суперником таким чином.

І найважливіший аспект в цій ставці: хто буде вирішувати чи був слоурол. Звичайно ж, власник сайту Майк Макдональд. У хлопця відмінна репутація в покерному співтоваристві, йому довіряють, так що можна не хвилюватися за чесність в цьому питанні.

Коли закінчиться хедз-ап батл?

Ця ставка підійде для людей, які готові довго чекати. Наближається велика битва між Полком і Негреану, але навряд чи це шоу завершиться занадто швидко.

Негреану і Дуглас Полк гратимуть явно не кожен день і захочуть розтягнути цей хедз-ап для глядачів. Тим більше, ставки дуже високі, а грошей у хлопців більш ніж достатньо. Приблизної датою закінчення батлу букмекер вважає 1 лютого і пропонує вгадати, все закінчиться раніше або пізніше цієї дати.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.