Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Топ-5 найцікавіших ставок на хедз-ап Негреану проти Полка

Негреану проти Полка

1 листопада стартує один з найбільш очікуваних хедз-апів цього року: Дуглас Полк проти Даніеля Негреану. У цього матчу гарантовано буде велика кількість глядачів і увагf покерної громадськості.

Букмекер Pokershares пропонує широкий вибір ставок на цю подію. Всього гравцям доступні до 15-ти побочних ставок на хедз-ап Негреану проти Полка. Давайте ознайомимося з найцікавішими з них.

Яким буде найбільший банк в першій сесії?

Великі банки, за які борються покеристи - те, за що глядачі люблять дивитися трансляції. Одне задоволення спостерігати за покерними легендами, які розігрують сотні тисяч доларів за одну роздачу.

З цим Негреану і Полк повинні впоратися без проблем. При блайндах 200$/400$ і глибині 100 великих блайндів, потрібно всього пару кулерів для того, щоб на столі виявилася купа грошей.

Pokeshares встановили планку на цей результат 100 000$. Користувачі сайту можуть поставити ставку на те, яким буде найбільший банк за першу сесію: більше чи менше 100 000$:

Чи покине гру в першій сесії хтось із гравців?

На Pokershares це називають Rage-Quiting. Практично дослівно це можна перевести як вихід з гри на грунті люті. Така ситуація може трапитися якщо один з покеристів занадто розсердиться і вирішить покинути гру ще до кінця першої ігрового сесії.

Напевно багато хто пам'ятає, емоції Негреану на WSOP 2020, якому після цього інциденту заблокували Твіч-канал.

На те, що один з покеристів покине гру раніше її закінчення, пропонують такі коефіцієнти:

Чи повернеться Дуглас Полк до професійного покеру?

Дуглас Полк запевняє, що пішов з покеру раз і назавжди і повернувся в нього, тільки для того, щоб битися з Негреану. У цьому питанні є сумніви, так як часто покеристи кидають покер, але все одно потім в нього повертаються.

Відзначимо, що саме Полк кинув виклик Негреану, а не навпаки. Такий крок трохи не клеїться з позицією "раз і назавжди". Уже зараз Полк веде активну підготовку до поєдинку і приділяє багато часу грі.

Можливо, відповідь на це питання залежить від того, як завершиться результат батлу. У будь-якому випадку на це можна тільки гадати, що і пропонує нам зробити букмекер. Якщо ви повірите в повернення Дугласа Полка і він це зробить, то помножите свої інвестиції практично в 8 разів.


Чи буде слоурол в першій сесії?

Обидва гравці знайомі з покерним етикетом і розуміють, що є мало приємного в тій ситуації, коли тебе слоуролять. Але Негреану і Полк явно не друзі, і з огляду на їх ворожнечу, можна припустити, що один з них захоче познущатися над суперником таким чином.

І найважливіший аспект в цій ставці: хто буде вирішувати чи був слоурол. Звичайно ж, власник сайту Майк Макдональд. У хлопця відмінна репутація в покерному співтоваристві, йому довіряють, так що можна не хвилюватися за чесність в цьому питанні.

Коли закінчиться хедз-ап батл?

Ця ставка підійде для людей, які готові довго чекати. Наближається велика битва між Полком і Негреану, але навряд чи це шоу завершиться занадто швидко.

Негреану і Дуглас Полк гратимуть явно не кожен день і захочуть розтягнути цей хедз-ап для глядачів. Тим більше, ставки дуже високі, а грошей у хлопців більш ніж достатньо. Приблизної датою закінчення батлу букмекер вважає 1 лютого і пропонує вгадати, все закінчиться раніше або пізніше цієї дати.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.