Топ-5 незвичайних реакцій на перемогу

Даніель Колман реакція

Перемога у покері приносить масу емоцій, і ми звикли бачити радісні, святкові вигуки новоспечених чемпіонів та їх команди підтримки. Але, не всі сприймають виграш однаково...  Деякі гравці ще деякий час перебувають у ступорі або навіть починають плакати. Сьогодні ми підібрали для вас топ-5 незвичайних реакцій на перемогу за останні декілька років.

5. Розподіл призових або все-таки перемога?

Відкриває наш топ відео зі WSOP 2017, в якому свій перший браслет виграв росіянин Назар Кахмазов:

На жаль, через нову політику проведення трансляцій в інтернеті складно знайти повне відео даної роздачі, всюди ролик обривається на найцікавішому місці. Але вже за ці кілька секунд стає зрозуміло, що Кахмазов далеко не одразу усвідомив свою перемогу в роздачі (і в турнірі в цілому). Замість того щоб радісно скакати до своєї групи підтримки він з підозрою дивиться на борд.

Але не лише Назар не одразу зрозумів, що виграв. Турнірний директор WSOP спершу так само розгубився і оголосив про розподіл. Кілька хвилин потому він визнав свою помилку і назвав росіянина новим чемпіоном WSOP.

4. Шок

У 2014 році на EPT Sanremo Вікторія Корен-Мітчелл виграла Головну Подію серії і стала єдиним дворазовим чемпіоном Головної події ЄПТ в історії покеру, але ви тільки подивіться на реакцію дівчини:


Якщо не дивитися на борд, складно зрозуміти Вікторія так реагує на свою перемогу або на програш. Таке враження, що її більше переповнює жаль через виліт з гри суперника, ніж радість від перемоги.

За кілька хвилин дівчина відійшла від шоку і радісно фотографувалася з трофеєм. Її виграш склав 476 100€.

Читати також: Покеристи, які переоцінили свої можливості

3. Сльози радощів

У минулому році фінальна роздача Головної події EPT Barcelona була однією з найбільш видовищних і забавних в історії покеру. Тут цікава не лише реакція на перемогу, а сама роздача в цілому:


Польський гравець Себастьян Малець вперто рекомендував своєму опонентові скинути карти у пас і відпустити його до вбиральні. Він навіть вгадав які карти у опонента. Але замість того щоб повірити у добрі наміри хлопця, Урі Ранхенштайн прийняв їх за блеф і зробив фатальний кол.

Малий, який потрапив у турнір за допомогою сателіту, став чемпіоном ЕПТ і виграв 1 122 800€. Дивно, що одразу ж після перемоги він не побіг до вбиральні, так як останні кілька хвилин гри він ніяк не міг дочекатися, поки його туди відпустять.

2. Мільйонер на 10 секунд

У наступному відео з минулорічного WSOP (турнір Colossus) важлива реакція на перемогу не самого переможця, а ранер-апа турніру:


Іржі Горак і його команда підтримки так чекали туза або дев'ятки на рівері, що зовсім не звернули увагу на те, якої масті він випав. Через це перші кілька відразу двоє фіналістів святкували свою перемогу. Коли Горак усвідомив помилку – він підійшов привітати чемпіона. В результаті Іржі забрав додому 618 000$, а Бенджаміну Кіліну дістався 1 000 000$ і чемпіонський браслет.

1. Нестримні веселощі

На першій позиції рейтингу виявилася реакція на виграш 15 000 000$ у турнірі WSOP The Big One For One Drop з бай-іном 1 000 000$ Даніеля Колмана:


Реакція Колмана (а точніше – її відсутність) довгий час обговорювалося в покерному співтоваристві, як і той факт, що гравець відмовився давати інтерв'ю, а пізніше і зовсім відгукнувся про покер не кращим чином. Але це вже зовсім інша історія.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий