Топ-5 роздач Triton Poker 2019 за 10 хвилин

Triton Poker 2020

У 2019 Triton Poker вийшли на новий рівень і провели велику кількість престижних івентів.

Новинні стрічки рясніли прізвищами відомих гравців і величезними призовими. Найбільший виграш дістався Джастіну Бономо, який отримав 20 000 000$ після угоди в фіналі турніру Triton Millions.

На серіях також проводилися дорогі кеш-гри між азіатськими бізнесменами і зірками покеру, в одній з яких Жан-Робер Белланде програв 650 000$ за дві роздачі.

Читати також: Топ-теми 2019: найдорожчий турнір в історії покеру і тріумф Бріна Кенні

Покерні змагання за зеленим сукном під егідою Triton Poker проводилися в Кореї, Чорногорії та Лондоні. За кожним з цих етапів серії могли спостерігати в прямому ефірі всі бажаючі. Оператори відзняли сотні годин відеороликів, але журналісти Triton Poker відібрали для вас 5 найбільш топових роздач.

Одним з головних героїв цього ролика став Микита Бодяковскій, який взяв участь в трьох з п'яти обраних роздач. За минулий рік Микиті вдалося виграти три чемпіонські титули, і два з них це Мейн Івенти.

У відеодобірці вас чекають виключно хайролерські кеш-ігри та роздачі з найдорожчого турніру в історії покеру. Не пошкодуйте витратити 10 хвилин для того, щоб насолодитися Покером з великої літери:

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий