Топ-стрім літа на PokerMatch: Руслан Бангерт, Djonidze і фрірол на 3 000₴

Топ-стрім літа на PokerMatch

PokerMatch щовечора проводить цікаві стріми разом з безкоштовним турніром для всіх глядачів, але 28 серпня пройде особливий стрім. Вперше в ефірі о 20:00 з'являться CEO PokerMatch Руслан Бангерт і стрімер Djonidze.

CEO PokerMatch знаходить час поєднувати керівництво компанією Покерматч з роботою над телеграм-каналом Директор покеру. 28 серпня Руслан виступить в якості стрімера і цей вечірній ефір обіцяє бути дуже цікавим.

Під час трансляції ви можете дізнатися безпосередньо у керівника ПокерМатч про внутрішню кухню покер-руму, майбутніх запланованих цілях і багато іншого.

Включайте трансляцію в п'ятничний вечір, задавайте питання і отримуйте вичерпні відповіді на них. Також не забуваємо про досвідченого стрімера Djonidze, який в цей вечір буде грати найпопулярніші турніри на ПокерМатч.

Читати також: PokerMatch проведе Kyivstar Special Freeroll з гарантією 25 000₴

Для всіх гравців ПокерМатч пройде спеціальний безкоштовний турнір з гарантією 3 000₴. Він стартує о 21:00, а для реєстрації в ньому, потрібно знати спеціальний пароль, який з'явиться під час трансляції на Твічу, а також в розкладі фріролів на сайті Cardmates.

Вас чекає багато позитивних емоцій та цікавої інформації безпосередньо від керівника ПокерМатч. Зустрінемося о 21:00 28 серпня на стрімі!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.