Топ-теми 2019: PokerMatch увійшов в топ-10 кращих покер-румів світу

PokerMatch 2020

Весь 2019 рік популярний український покер-рум PokerMatch провів розширюючись і встановлюючи нові рекорди. Зокрема рум обзавівся новим амбасадорои, поставив рекорд в українському онлайн-покері і впровадили безліч акцій, покликаних привернути більшу кількість гравців.

Євген Качалов - амбасадор PokerMatch

Євген Качалов 2020

У вересні 2019 року амбасадором ПокерМатч став покерист з України і володар браслета WSOP - Євген Качалов. В рамках своєї співпраці з румом він провів турнір Katchalov Heads-Up Challenge, в якому розігрувалося 50 000 гривень і чемпіонський Кубок ПокерМатч.

Також в жовтні місяці можна було взяти участь в Katchalov Special 6-max SnG, де всі бажаючі могли битися за одним столом з Євгеном Качаловим

Топ-10 кращих румів світу і новий рекорд в українському онлайн-покері

PokerMatch потрапив до топ-10

У грудні 2019-му PokerMatch потрапив в топ-10 кращих світових покер-румів по рейтингу PokerScout. Український рум зайняв 8-е місце, з огляду на темпи розвитку покер-руму - результат вражає.

У той же час в румі був проведений турнір Winter Grand, який поставив рекорд в українському онлайн-покері, зібравши більше 5 000 входів, в результаті чого був сформований рекордний призовий фонд в розмірі 2 000 000₴.

Варто відзначити також, що ПокерМатч впровадив нові турніри Windfall, в яких за маленькі бай-іни можна зірвати величезний джекпот і майже цілий рік роздавав бездепозитний бонус 8$ для всіх гравців, зареєстрованих від Cardmates.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.