Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Топ-теми 2019: PokerMatch увійшов в топ-10 кращих покер-румів світу

PokerMatch 2020

Весь 2019 рік популярний український покер-рум PokerMatch провів розширюючись і встановлюючи нові рекорди. Зокрема рум обзавівся новим амбасадорои, поставив рекорд в українському онлайн-покері і впровадили безліч акцій, покликаних привернути більшу кількість гравців.

Євген Качалов - амбасадор PokerMatch

Євген Качалов 2020

У вересні 2019 року амбасадором ПокерМатч став покерист з України і володар браслета WSOP - Євген Качалов. В рамках своєї співпраці з румом він провів турнір Katchalov Heads-Up Challenge, в якому розігрувалося 50 000 гривень і чемпіонський Кубок ПокерМатч.

Також в жовтні місяці можна було взяти участь в Katchalov Special 6-max SnG, де всі бажаючі могли битися за одним столом з Євгеном Качаловим

Топ-10 кращих румів світу і новий рекорд в українському онлайн-покері

PokerMatch потрапив до топ-10

У грудні 2019-му PokerMatch потрапив в топ-10 кращих світових покер-румів по рейтингу PokerScout. Український рум зайняв 8-е місце, з огляду на темпи розвитку покер-руму - результат вражає.

У той же час в румі був проведений турнір Winter Grand, який поставив рекорд в українському онлайн-покері, зібравши більше 5 000 входів, в результаті чого був сформований рекордний призовий фонд в розмірі 2 000 000₴.

Варто відзначити також, що ПокерМатч впровадив нові турніри Windfall, в яких за маленькі бай-іни можна зірвати величезний джекпот і майже цілий рік роздавав бездепозитний бонус 8$ для всіх гравців, зареєстрованих від Cardmates.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.