Топ-теми 2020: кінець історії "Чорної п'ятниці" для Шейнберга

Шейнберг 2020

У 2020-му році відбулося багато цікавих подій і серед них виділяється подія, яку точно можна віднести до топ-тем 2020. Йтиметься про судові розгляди у справі "Чорної п'ятниці". Вирішення питання затягнулося на кілька років і в 2020-му була поставлена ​​крапка.

Напевно всі, хто хоч раз грав в покер, пам'ятають, що трапилося в 2011-му році. Федеральний уряд США закрило три найбільших покер-руми: PokerStars, Full Tilt Poker і Absolute Poker і пред'явило звинувачення 11 людям, в тому числі і засновнику ПокерСтарс Ісаї Шейнбергу.

Обвинувальний вирок прозвучав наступним чином:

«Відповідно до звинувачення ці обвинувачені сфабрикували витончене злочинне шахрайство, по черзі обманюючи одні банки США і ефективно підкуповуючи інші, щоб забезпечити безперервний потік мільярдних доходів від незаконних азартних ігор. Крім того, як ми стверджуємо, в своєму завзятті обійти закони про азартні ігри обвинувачені також брали участь в масовому відмиванні грошей і банківському шахрайстві. Іноземні фірми, які вважають за краще працювати в Сполучених Штатах, не можуть порушувати закони, які їм не подобаються. просто тому, що вони не можуть потерпіти розлуки зі своїм прибутком», - сказав прокурор Манхеттена Пріт Бхарара.

Далі протягом кількох років кожен з 11-ти обвинувачених постав перед судом. Деяких з них оштрафували на багатомільйонні суми, а хтось навіть відбув термін в тюремному ув'язненні. З групи осіб залишався лише остання людина, якій ще не винесли вирок: Ісайа Шейнберг.

В кінцевому підсумку Шейнберга заарештували в Швейцарії в червні 2019 року. Спочатку Шейнберг боровся з екстрадицією до Сполучених Штатів, але зрештою відмовився від цієї битви. У січні 2020 го року 73-річний ізраїльсько-канадський бізнесмен здався федеральній владі в Нью-Йорку за звинуваченням у веденні незаконного грального бізнесу, в якому він спочатку не визнав себе винним. Він здав свій паспорт і вніс заставу в розмірі 1 мільйона доларів.

Два місяці потому, в березні 2020 року, Шейнберг визнав себе винним по єдиному звинуваченням у веденні нелегального грального бізнесу та йому загрожувало п'ять років в'язниці разом зі штрафами.

Зрештою, у вересні цього року федеральний суддя виніс рішення про позбавлення волі і штраф в розмірі 30 100 доларів. Суддя, мабуть, взяв до уваги твердження адвоката Шейнберг про те, що він заслуговує м'якого вироку, тому що PokerStars активізувався і виправив жахливі помилки своїх конкурентів, які не змогли поділити кошти гравців до Чорної п'ятниці, але все ще не потурали діям Шейнберг.

«Я не виправдовую того, що ви зробили, але світ складається з людей, схильних до помилок», - сказав суддя. «Це була велика помилка, але вона не повинна зруйнувати те, що залишилося від вашого життя».

Таким чином, Шейнберг зумів уникнути тюремного ув'язнення і лише заплатив штраф 30 100$. Ісайя став останнім фігурантом цієї справи і тепер в історії можна поставити крапку.

Цікавим є той факт, що через кілька місяців після винесення вироку Шейнберг був номінований в Зал слави покеру 2020 року. На жаль для Шейнберг, йому не вдалося потрапити в Зал Слави в цьому році.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.