Топ-теми 2020: перший WSOP в онлайні

WSOP в онлайні

Якби влітку 2019 го хтось сказав, що наступний WSOP буде спочатку під загрозою скасування, а потім і зовсім пройде в онлайні - на такі слова можна було б тільки покритути пальцем біля скроні. Хто міг подумати, що всього за рік настільки зміниться ситуація в світі, а проведення живих покерних турнірів стане неможливим через коронавірус.

Коли в березні 2020 го по всьому світу почалася епідемія коронавірусу, все одно ще була невелика надія на те, що WSOP все-таки відбудеться. Але коли страшний лічильник смертей від коронавірусу досяг 1 мільйона - думки вже були зовсім про інші речі, більш важливі, ніж покер.

У організаторів був вибір: або скасувати WSOP вперше за всю історію його проведення, або перенести. Через те, що ніхто не знав наскільки затягнеться пандемія, переносити Світову серію покеру було б нерозумно. Та й на яке число її переносити, якщо ситуація і не думала поліпшуватися і до травня кількість заражених коронавірусом стрімко зростало.

Потрібно віддати належне організаторам серії, які зважилися не скасовувати її, а перенести в онлайн. Звичайно, в онлайні панує зовсім інша атмосфера і одна справа сидіти в шумному залі казино в Лас-Вегасі, а інше - будинки за екраном монітора.

Проте, щорічна Світова серія покеру - це та серія, на якій мріє зіграти кожен покерист світу. З проведенням WSOP в онлайні, така можливість з'явилася у кожного, так як для того, щоб зіграти на WSOP, вам не потрібно було залишати межі своєї кімнати і витрачатися на квитки і численні витрати з поїздкою.

Озирнувшись назад, можна з упевненістю сказати, що WSOP 2020 вдався. Так, він не проходив в звичному живому форматі, але все одно подарував гравцям мільйони доларів призових, а глядачам сотні цікавих роздач.

Читати також: GGпокерок потрапили в Книгу рекордів Гінесса завдяки МЕ WSOP 2020

Всі організаційні моменти лягли на плечі двох покер-румів: WSOP.com і GGпокерок. Перший відповідав за американську частину населення в штатах, в яких дозволений онлайн-покер. Другий був направлений в основному на міжнародну частину гравців і саме на GGпокерок пройшли турніри з найбільшими гарантіями і Мейн Івент серії.

Головні цифри WSOP 2020

 • 27 559 500$ - рекордний призовий фонд Головної Події
 • 44 576 - рекордна кількість учасників в одному турнірі: Big50
 • 147 789 550 - загальний призовий фонд серії
 • 239 754 входів у всі турніри серії
 • 166 країн були представлені учасниками на WSOP 2020

Головні факти WSOP 2020

 • З 54-х турнірів, в десяти загальна кількість учасників перевищувала 10 000
 • Французький покерист Арно Енсельм оформив 23 ITM: це кращий результат на серії
 • Наймолодшим чемпіоном WSOP 2020 став Леонардо Матос, якому на момент WSOP виповнилося 22 роки
 • У п'яти гравців вийшло три рази зіграти за фінальним столами: Майк Уотсон став одним з них
 • Переможець лідерборду отримав в нагороду комп'ютерну мишу, зроблену з чистого золота

Жоден покерист з топ-20 за кількістю виграних браслетів не зміг виграти жодного браслету на WSOP 2020.

Результати російськомовних гравців

У цьому році на WSOP Online російськомовні гравці здобули лише кілька перемог. Проте, варто відзначити покеристів, які зуміли виграти золотий браслет:

 • Естонець Ранно Сотла
 • Литовці Владас Бурнекіс і Гедімінас Уселіс
 • Росіянин Анатолій Суворов
 • Українець Дмитро Бистровзоров

Також хорошу гру за фінальними столами показали, такі відомі гравці, як Анатолій Філатов, Микита Бодяковскій і Олексій Кравчук. Ці покеристи досягли непоганих результатів, але перемогти їм не вдалося.

Два Мейн Івенти WSOP 2020

Чемпіоном Головної Події WSOP Online 2020 став болгарин Стоян Маданжіев. Він виграв майже 4 млн доларів. Емоції гравця добре видно на відео, яке він записав в Сторіс Інстаграм відразу після перемоги:

В цілому, відразу четверо кращих гравців фінального столу МО WSOP 2020 отримали понад один мільйон доларів. Це як раз той випадок, коли можна не особливо турбуватися програшу, так як призові для онлайну просто гігантські.

Але на цьому історія WSOP в 2020-му році не закінчилася. Організатори серії подумали і вирішили провести додатковий Мейн Івент в грудні: для американців події відбувалися в покер-румі WSOP.com, а міжнародна частина проходила на GGпокерок.

Фінальні столи провели в живому форматі в Розвадові і в Лас-Вегасі. Учасники фіналок отримали великі призові, а два переможці зустрінуться в очному протистоянні в Лас-Вегасі 3 січня.

WSOP 2021?

Біля заголовку WSOP 2021 тривожно стоїть знак питання. Ніхто не може передбачити яка ситуація буде наступного літа і чи буде ситуація з епідемією дозволяти провести серію в живому форматі.

Звичайно ж, більшість любителів покеру, і ми в тому числі, хочемо побачити Світову серію покеру в звичному живому форматі. Бачити на власні очі неймовірні емоції на обличчях покеристів, захоплюючі роздачі, і багато іншого, що включає в себе WSOP - безцінне.

У той же час всі розуміють, що здоров'я важливіше за все і піддавати ризику життя людей ніхто не буде. Але будемо сподіватися, що до літа все налагодиться і коронавірус зникне так само несподівано і стрімко, як він з'явився в нашому житті.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.