Травневі оновлення ігрового клієнта на PokerMatch

PokerMatch 2020

Український покер-рум PokerMatch регулярно встигає тішити своїх гравців свіжими акціями і оновленнями ігрового клієнта. На початку травня ми писали про те, що команда покер-руму змінила правила бед-біт джекпоту, а також суму можливої закупівлі за швидкими кеш-столами.

Український покер-рум не обмежився цими оновленнями і з 26 травня вніс ще ряд змін в ігрові клієнти, а також лобі самого покер-руму.

Тепер в мобільному клієнті покер-руму за кешевими буст-столами на одному ліміті ви зможете вибрати необхідну кількість входів.

Крім цього для програми на ПК додали функцію відображення свого стека у великих блайндах.

Читати також: На PokerMatch вийшов новий повноцінний додаток для IOS

Перерви у всіх турнірах тепер будуть синхронізовані. У кожному івенті перерва стартуватиме лише тоді, коли роздачі за всіма столами будуть завершені.

Коли ви будете реєструватися в будь-яку подію за квитками, то система буде вибирати квиток у якого коротше термін придатності.

Також був відкоригований алгоритм нумерації входів у всіх подіях з ре-ентрі і мульти-ентрі.

Команда ПокерМатч вдало переймає досвід своїх зарубіжних конкурентів, сам покер-рум поступово виходить на ще вищий рівень. Подібні поновлення ігрового клієнта досить непогано оптимізують гру, а значить допоможуть залучити більшу кількість гравців.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.